02.06.2023, g. 02:00
WNBA
Minnesota Lynx vs Connecticut Sun
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.13min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kędziora: Każde spotkanie z warszawiakami jest superważne dla całej Wielkopolski

Kędziora: Każde spotkanie z warszawiakami jest superważne dla całej Wielkopolski

Na początku obec­nego sezonu Tomasz Kędzio­ra nie jest w tak dobrej dys­pozy­cji jak przed rokiem. 

W czwartek wiec­zorem poz­na­ni­a­cy pokon­ali w trze­ciej rundzie Ligi Europy ACF Fiorenti­na 2:1. Pomi­mo prob­lemów z wylotem z Wielkopol­s­ki lechi­ci w dobrych humorach wró­cili do Poza­nia. – Około pier­wszej  byliśmy na Ław­icy i od razu roz­jechal­iśmy się do domów. Zaraz kole­jny tren­ing i kole­jny mecz – przyz­na­je Tomasz Kędzio­ra. — Myślę, że każde zwycięst­wo budu­je. Wygral­iśmy z Fiorentiną, to dobra druży­na. Mam nadzieje, że będzie to punkt zwrot­ny w sezonie i od ter­az będzie już tylko dobrze. Zro­bil­iśmy super robotę. Ter­az trze­ba zejść na ziemię i myśleć o lidze. Musimy to jak najszy­b­ciej zmienić – doda­je

Już w niedzielę lechi­ci jadą do Warsza­wy na spotkanie z wicemistrzem Pol­s­ki. W poprzed­nim sezonie „Wojskowi” tylko raz pokon­ali zespół Kole­jorza – w finale Pucharu Pol­s­ki na Sta­dion­ie Nar­o­dowym. — Myślę, ze to będzie kole­jne trudne spotkanie z Legią. Ja nie grałem jeszcze z nimi łatwego meczu. Dla nas to bard­zo ważny mecz. Każde spotkanie z warsza­w­iaka­mi jest super­ważne dla całego regionu, dla całej Wielkopol­s­ki – oce­nia prawy obrońca.

Młodzieżowy reprezen­tant Pol­s­ki nie chce wskazy­wać fawory­ta tabeli. Patrząc po obec­nym rozkładzie sił to gospo­darze są w lep­szej sytu­acji. — Myślę, że w tam­tym sezonie oprócz finału Pucharu Pol­s­ki nie prze­gral­iśmy z Legią. Wojskowi są wysoko w tabeli. Patrząc na to oni są fawory­tem. Takie mecze różnie się układa­ją – oce­nia kap­i­tan U‑21.

Po dwu­nas­tu kole­jkach Ekstrak­lasy Lech pla­su­je się na ostat­nim miejs­cu w ligowej tabeli. Mis­tr­zowie Pol­s­ki mają na swoim kon­cie zaled­wie sześć punk­tów. — Każdy moment jest dobry na to, aby odbić się od dna. Każdy mecz jest ważny. Wiemy, w jakim miejs­cu się zna­j­du­je­my i wiemy, co musimy zro­bić – pod­kreśla Kędziora.

W poprzed­nim sezonie młody zawod­nik wygry­wał miejsce w składzie z Keb­bą Ceesay’em, który nie mógł powró­cić do pełni sił po kon­tuzji. Obec­nie sytu­ac­ja prezen­tu­je się nieco inaczej. - Z Keb­bą łączy mnie zwykła sportowa rywal­iza­c­ja. Gramy do jed­nej bram­ki. Zobaczmy jak będzie dalej. Ja zro­bię wszys­tko, żeby tren­er na mnie postaw­ił – zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.