27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.12godz.7min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kędziora: Musimy pokazać, że jesteśmy lepszym zespołem

Kędziora: Musimy pokazać, że jesteśmy lepszym zespołem

W poprzed­nim sezonie moc­nym punk­tem poz­nańskiej defen­sy­wy był Tomasz Kędzio­ra. 21-let­ni prawy obroń­ca Kole­jorza nie mógł zal­iczyć pier­wszej częś­ci roz­gry­wek do udanych. 

- Po mis­tr­zowskim sezonie miałem drob­ne dolegli­woś­ci Z obozu wró­ciłem z prob­le­ma­mi. Ciężko mi było powró­cić do dobrej formy. Na szczęś­cie po przyjś­ciu tren­era Urbana trochę się odbu­dowałem. Ter­az czu­ję się dobrze. Okres przy­go­towaw­czy zal­iczam do udanych. Trze­ba patrzeć przed siebie – przyz­nał zawodnik.

Spotkanie prze­ci­wko Górnikowi Zabrze było pier­wszym, w którym Kole­jorz nie stracił bram­ki. Poz­nańs­ka obrona wró­ciła do żelaznego ustaw­ienia z poprzed­niego sezonu. — Nie chci­ałbym oce­ni­ać kolegów z drużyny, bo nie jestem od tego. Dłu­go grałem z Paulusem i dobrze mi się z nim współpracu­je. Nie ma jed­nak prob­le­mu, gdy z boku gra ktoś inny – zaz­nacza.

Najbliższym rywalem Lecha Poz­nań będzie Cra­covia. Trze­cia druży­na obec­nego sezonu Ekstrak­lasy prezen­tu­je solid­ny poziom od samego początku roz­gry­wek. - Cra­covia jest na takim miejs­cu w tabeli, że poprzecz­ka na pewno będzie zaw­ies­zona wyżej niż w spotka­niu z Górnikiem Zabrze. Musimy zagrać jeszcze lep­iej. Nasza liga jest nieprzewidy­wal­na, każdy może wygrać z każdym. Trze­ba wychodz­ić zmo­ty­wowanym na każde spotkanie, by zwyciężyć – komen­tu­je Kędziora.

Jesi­en­ny mecz między druży­na­mi zakończył się wysokim zwycięst­wem Cra­covii. Mis­trz Pol­s­ki uległ przy Kałuży 5:2. – To było trudne spotkanie dla mnie i całej drużyny. Nie może­my tak grać. Ter­az kole­jne spotkanie z Cra­cov­ią i musimy pokazać, ze jesteśmy lep­szym zespołem – zaz­nacza.

W poprzed­nim sezonie Kędzio­ra był zawod­nikiem, który częś­ciej włączał się do ofen­sy­wny niż obec­nie. - Przede wszys­tkim jestem obrońcą i jestem rozliczany z defen­sy­wie. Wiado­mo, że chci­ałbym mieć lep­sze licz­by. Liczy się defen­sy­wa, ale chci­ałbym dać coś zespołowi w ofen­sy­wie – komen­tu­je.

Kap­i­tan młodzieżowej reprezen­tacji Pol­s­ki pod­czas spotka­nia z Jagiel­lonią Białys­tok nie został powołany do mec­zowej osiem­nast­ki. - Akcep­tu­ję decyz­je tren­era. Muszę wykony­wać pole­ca­nia tren­era, na treningach jeśli dosta­je­my szanse to muszę pokazać, żeby nie siedzieć na try­bunach – kończy Tomasz Kędzio­ra.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.