06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.20min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kędziora: Musimy pokazać, że jesteśmy lepszym zespołem

Kędziora: Musimy pokazać, że jesteśmy lepszym zespołem

W poprzed­nim sezonie moc­nym punk­tem poz­nańskiej defen­sy­wy był Tomasz Kędzio­ra. 21-let­ni prawy obroń­ca Kole­jorza nie mógł zal­iczyć pier­wszej częś­ci roz­gry­wek do udanych. 

- Po mis­tr­zowskim sezonie miałem drob­ne dolegli­woś­ci Z obozu wró­ciłem z prob­le­ma­mi. Ciężko mi było powró­cić do dobrej formy. Na szczęś­cie po przyjś­ciu tren­era Urbana trochę się odbu­dowałem. Ter­az czu­ję się dobrze. Okres przy­go­towaw­czy zal­iczam do udanych. Trze­ba patrzeć przed siebie – przyz­nał zawodnik.

Spotkanie prze­ci­wko Górnikowi Zabrze było pier­wszym, w którym Kole­jorz nie stracił bram­ki. Poz­nańs­ka obrona wró­ciła do żelaznego ustaw­ienia z poprzed­niego sezonu. — Nie chci­ałbym oce­ni­ać kolegów z drużyny, bo nie jestem od tego. Dłu­go grałem z Paulusem i dobrze mi się z nim współpracu­je. Nie ma jed­nak prob­le­mu, gdy z boku gra ktoś inny – zaz­nacza.

Najbliższym rywalem Lecha Poz­nań będzie Cra­covia. Trze­cia druży­na obec­nego sezonu Ekstrak­lasy prezen­tu­je solid­ny poziom od samego początku roz­gry­wek. - Cra­covia jest na takim miejs­cu w tabeli, że poprzecz­ka na pewno będzie zaw­ies­zona wyżej niż w spotka­niu z Górnikiem Zabrze. Musimy zagrać jeszcze lep­iej. Nasza liga jest nieprzewidy­wal­na, każdy może wygrać z każdym. Trze­ba wychodz­ić zmo­ty­wowanym na każde spotkanie, by zwyciężyć – komen­tu­je Kędziora.

Jesi­en­ny mecz między druży­na­mi zakończył się wysokim zwycięst­wem Cra­covii. Mis­trz Pol­s­ki uległ przy Kałuży 5:2. – To było trudne spotkanie dla mnie i całej drużyny. Nie może­my tak grać. Ter­az kole­jne spotkanie z Cra­cov­ią i musimy pokazać, ze jesteśmy lep­szym zespołem – zaz­nacza.

W poprzed­nim sezonie Kędzio­ra był zawod­nikiem, który częś­ciej włączał się do ofen­sy­wny niż obec­nie. - Przede wszys­tkim jestem obrońcą i jestem rozliczany z defen­sy­wie. Wiado­mo, że chci­ałbym mieć lep­sze licz­by. Liczy się defen­sy­wa, ale chci­ałbym dać coś zespołowi w ofen­sy­wie – komen­tu­je.

Kap­i­tan młodzieżowej reprezen­tacji Pol­s­ki pod­czas spotka­nia z Jagiel­lonią Białys­tok nie został powołany do mec­zowej osiem­nast­ki. - Akcep­tu­ję decyz­je tren­era. Muszę wykony­wać pole­ca­nia tren­era, na treningach jeśli dosta­je­my szanse to muszę pokazać, żeby nie siedzieć na try­bunach – kończy Tomasz Kędzio­ra.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.