Kędziora: Musimy przypieczętować mistrzostwo

Kędziora:  Musimy przypieczętować mistrzostwo

Kole­jorz nie rozpoczął dobrze środowego meczu. Już w piątej min­u­cie na prowadze­nie wys­zli gospo­darze, jed­nak Lech szy­bko wyszedł na prowadze­nie – Stra­cil­iśmy bramkę na początku, ale byłem pewny, że wygramy to spotkanie, bo cały czas staral­iśmy się grać swo­je i to przyniosło efekt w postaci bramek – mówił po meczu Tomasz Kędziora.

Poz­na­ni­a­cy w prze­ciągu dziesię­ciu min­ut strzelili trzy bram­ki i bez­pieczne prowadze­nie dowieźli do koń­ca spotka­nia – Tren­er przed spotkaniem mówił nam jak mamy grać, jak rozbi­jać obronę Górni­ka. Dokład­nie to wykon­al­iśmy prze te dziewięć min­ut i bard­zo się zdzi­wiłem, kiedy zobaczyłem, że minęło tak mało cza­su, a my już prowadzil­iśmy 3:1.

Wiele wskazu­je na to, że już w niedzielę Kole­jorz będzie świę­tować wywal­czony po pię­ciu lat­ach tytuł mis­tr­zows­ki – Nie chcę jeszcze mówić o świę­towa­niu, bo w niedzielę gramy ostat­ni mecz i wszys­tko może się zdarzyć, ale zro­bimy co w naszej mocy, byśmy mogli świę­tować w niedzielę z kibi­ca­mi. Chce­my pokazać jaką jesteśmy drużyną i przy­p­ieczę­tować mis­tr­zost­wo – przyz­na­je Kendi.

- Gramy dobrze i przy­darzyła nam się tylko ta wpad­ka z Jagiel­lonią, Zostało nam spotkanie z Wisłą, ale je też trze­ba wygrać – mówi o formie całego zespołu.

Kędzio­ra w 60. min­u­cie zmieniony został przez Ceesaya, a wszys­tko przez ilość żół­tych kar­toników zgro­mad­zonych na kon­cie młodego obroń­cy — Myślałem o tym, że mam sie­dem żół­tych kartek i chci­ałem zagrać z Wisłą, dlat­ego dobrze, że tren­er mnie zdjął – kończy.

ejberempire

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress