Kędziora: Na kadrę jadę z uśmiechem na twarzy

Kędziora: Na kadrę jadę z uśmiechem na twarzy

Kadra młodzieżowa do lat 20 we wtorek zmierzy się z rówieśnika­mi z Niemiec. W szere­gach drużyny prowad­zonej przez Marci­na Dornę znaleźli się Tomasz Kędzio­ra oraz Dar­iusz Formella

Reprezen­tac­ja od zeszłego tygod­nia prze­by­wa na zgrupowa­niu, które odby­wa się w Pogorzel­i­cy. Już we wtorek w Szczecinie w ramach Turnieju Czterech Nar­o­dów odbędzie się mecz z naszy­mi zachod­ni­mi sąsi­ada­mi. A jakie wyni­ki padały we wcześniejszych spotka­ni­ach? - Wygral­iśmy z Włocha­mi, a u siebie zremisowal­iśmy ze Szwa­j­car­ią, ale ja w tym meczu aku­rat nie grałem. Niedawno pokon­al­iśmy ich na wyjeździe i jeśli wygramy z Niem­ca­mi, będziemy na pier­wszym miejs­cu w grupie – mówi Tomasz Kędziora.

We wtorek wspom­ni­aną dwójkę czeka mecz w kadrze, a już w niedzielę kole­jne star­cie w ekstrak­lasie. Cza­su na regen­er­ację będzie mało, ale jak mówi prawy obroń­ca, cieszy się on z wyjaz­du na reprezen­tację — Wyjazd na kadrę jest dla mnie zaszczytem. Cieszę się, że jestem powoły­wany. Mam przy­jem­ność być też kap­i­tanem tej kadry. Zawsze jadę tam z uśmiechem na twarzy – dodaje.

Piłkarze, którzy znaleźli się w kadrze tren­era Dorny w więk­szoś­ci wys­tępu­ją w swoich w klubach w pier­wszym składzie – W meczu ze Szwa­j­car­ią, czy Włocha­mi grali pod­sta­wowi zawod­ni­cy swoich klubów. Dominik Sadza­w­ic­ki gra w Górniku Zabrze, Łukasz Wrońs­ki w Bełcha­towie. Jest też Piotrek Zielińs­ki, który zaczął wys­tępować w Serie A, ale dostał powołanie do pier­wszej reprezentacji.

Poprzed­ni mecz w kra­ju odbył się w Lublin­ie. Wów­czas biało-czer­woni wygrali z Włocha­mi 2:1 — Gral­iśmy mecz w Lublin­ie na otwar­cie sta­dionu i było pon­ad 14 tysię­cy kibiców. Muszę przyz­nać, że byłem pod wraże­niem, że tyle ludzi może przyjść na mecz kadry młodzieżowej – kończy Kędziora.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress