10.12.2023, g. 12:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Piast Gliwice
Do meczu pozostało:
1dn.9godz.8min.
11.91 X3.40 23.75 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kędziora: Naszą bolączką jest skuteczność!

Kędziora: Naszą bolączką jest skuteczność!

W zeszłym tygod­niu Lech Poz­nań zremisował bezbramkowo z Ter­ma­liką. Mimo kilku klarownych sytu­acji stwarzanych przez m.in. Szym­ka Pawłowskiego, Dar­ka Formel­li  i Jana Bed­nar­ka nie udało się zdobyć gola. — Były sytu­acje, ale kole­jny raz nie potrafimy strzelić bram­ki. W obronie gramy dobrze, nie dopuszcza­my do zbyt wielu sytu­acji prze­ci­wni­ka, ale kole­jny raz naszą bolączką jest skuteczność – komen­tu­je Tomasz Kędziora.

Prawy obroń­ca Lecha Poz­nań zdobył w tym sezonie bramkę oraz zal­iczył asys­tę. W Niecieczy również miał szan­sę pokon­ać Krzyszto­fa Pilarza. Czy jest zad­owolony ze swo­jej gry?  — Dążę do jak najlep­szej formy, ale nie chcę siebie oce­ni­ać, jestem częś­cią drużyny, a druży­na nie wygry­wa, więc nie jest za dobrze.

W niedzielę Kole­jorz pode­jmie na włas­nym boisku Piast Gli­wice.  Dla zespołu prowad­zonego przez tren­era Nec­ka będzie to trze­cie spotkanie w ciągu tygod­nia. Czy zmęcze­nie Gli­wiczan może okazać się dla Lecha atutem? - Każdy piłkarz chce grać jak najczęś­ciej.  Wolimy mecze, niż cią­gle trenować. Każde spotkanie to dla nas świę­to i nie wiem czy to będzie atut czy nie. Jest jeszcze kil­ka dni do meczu z nami, więc pewnie nie będzie więk­szej różni­cy. Jak my gral­iśmy trzy razy z rzę­du, w Kiel­cach, z Podbeskidziem i Cra­cov­ią to ja najlepiej czułem się w meczu z Cra­cov­ią, więc nie ma to więk­szej różni­cy — mówi obroń­ca.

Po poje­dynku z pias­tunka­mi nastąpi prz­er­wa w lidze na mecze reprezen­tacji. Tomasz Kędzio­ra został powołany do kadry U21  na towarzyskie spotkanie z  Węgra­mi. Czy trak­tu­je je tylko jako mecz towarzys­ki czy jako jeden z ostat­nich sprawdzianów przed zbliża­ją­cy­mi się ME? — Pewnie będzie jeszcze kilka­naś­cie meczów towarzys­kich,  ale pod­chodzę do każdego ze spotkań reprezen­tacji tak samo.  Jest to dla mnie wiel­ka duma, że mogę reprezen­tować kraj i bard­zo się z tego cieszę. Nie ma jed­nak co wyb­ie­gać dalej niż na mecz z Piastem. Tylko to się ter­az liczy i  tylko tym się zaj­mu­je­my. Nie ma co zaprzą­tać sobie głowy tym, co będzie później – kończy Kędziora.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.