01.10.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Pogoń Szczecin vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.0godz.32min.
12.80 X3.60 22.38 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kędziora: Naszym celem był awans

Kędziora: Naszym celem był awans

Lechi­ci udzi­ał w Lidze Europy zakończyli już na fazie grupowej. Mis­tr­zom Pol­s­ki udało się wygrać tylko jed­no spotkanie. Poz­na­ni­a­cy przy­godę z europe­jski­mi puchara­mi zakończyli porażką z FC Basel.

Więcej szans na strze­le­nie gola wczo­raj wiec­zorem mieli lechi­ci, jed­nak żad­nej z nich nie zamie­nili na bramkę. Podopieczni tren­era Fishera byli bezwzględ­ni i tri­um­fowali 1:0 – Jeżeli ma się tyle sytu­acji z takim zespołem jak Basel, to cho­ci­aż jed­ną z nich trze­ba wyko­rzys­tać. Nieste­ty to oni byli o tego jed­nego gola więcej lep­si – powiedzi­ał po meczu Kędziora.

Aby awan­sować do kole­jnej rundy, to oprócz Lecha, wygrać musi­ało też Bele­nens­es. Ostate­cznie to Fiorenti­na pokon­ała Por­tu­gal­czyków 1:0 – Ja oso­biś­cie nie znałem wcześniej wyniku z tamtego meczu, dowiedzi­ałem się dopiero teraz.

Na gdy­ban­ie już jest za późno, ale gdy­by lechi­ci wygrali cho­ci­aż jed­no spotkanie z Bele­nens­es, układ tabeli mógł­by być inny – Według mnie zaważyły dwa zremisowane spotka­nia z Bele­nens­es. One były na pewno do wygra­nia – doda­je prawy obroń­ca Kolejorza.

Lechit­om nie udało się wyjść z grupy, ale trze­ba też szukać pozy­ty­wów tegorocznych wys­tępów w LE – Zajęliśmy w grupie trze­cie miejsce, ale naszym celem był awans. Nieste­ty to się nie udało. Ja zdobyłem bez­cenne doświad­cze­nie, bo po raz pier­wszy grałem w fazie grupowej Ligi Europy i bard­zo się cieszę, że mogłem w niej wystąpić.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.