Kędziora: Nie biorę porażki pod uwagę

Kędziora: Nie biorę porażki pod uwagę

Lechi­ci pomału zapom­i­na­ją o Pucharze Pol­s­ki i sku­pi­a­ją się w pełni na meczach w Ekstrak­lasie. Już w sobotę zmierzą się po raz kole­jny z warsza­wską Legią, po raz kole­jny w Warszawie.

- Nie ma mowy, abyśmy po takiej klęsce byli radośni. Jest ciężko, ale czas zacząć myśleć o meczu w Ekstrak­lasie. Ter­az to nam zostało i celu­je­my w mis­tr­zost­wo Pol­s­ki – mówi Tomasz Kędziora.

W week­end lechi­ci będą mieć okazję do rewanżu za porażkę sprzed tygod­nia. Jak zapowia­da obroń­ca Kole­jorza, Lech tanio skóry nie sprze­da – Cieszymy się, że może­my od razu zagrać z Legią rewanż po Pucharze Pol­s­ki, bo na boisku wcale nie byliśmy gor­si. Postaw­iliśmy im ciężkie warun­ki, ale nie udało się wygrać. Nie widzę innej opcji, niż tylko zwycięst­wo. Nie biorę poraż­ki pod uwagę, musimy wywieźć punk­ty z Warsza­wy i to jest nasz cel.

Podopieczni Macie­ja Sko­rży w Warsza­w­ie zagrali tylko dobrą jed­ną połowę. Czego im zabrakło, by prezen­tować wyso­ki poziom przez całe 90 min­ut? – Może zabrakło nam boiskowego doświad­czenia? Im więcej takich spotkać będziemy grać, tym lep­iej dla nas. Nie gramy też na co dzień przy takiej wielkiej pub­licznoś­ci poza mecza­mi z Legią – przyznaje.

Ter­az przed Kole­jorzem sie­dem meczów, które rozstrzygną o tytule mis­trza Pol­s­ki – Nikt nam punk­tów nie da za dar­mo, wszyscy są blisko siebie i każdy może zdobyć mis­tr­zost­wo Pol­s­ki. Ciężko będzie przede wszys­tkim w Gdańsku, ale nie zapom­i­na­jmy, że Legia też tam gra. Nikt się przed nami nie będzie kładł, a każdy będzie wal­czył o jak najwyższe miejsce.

Ostat­nich meczów wychowanek UKP Zielona Góra do najlep­szych nie może zal­iczyć. Kędzio­ra nie gra tak, jak na początku rundy –  Na początku było super, wszys­tko się układało. Może 2–3 spotka­nia miałem gorsze, ale ter­az uważam, że w ostat­nich meczach znowu for­ma idzie do góry i nie jest tak źle. Z meczu na mecz się rozpędzam – czym spowodowany jest chwilowy brak formy Kendiego?  – Cza­sa­mi tak jest, że nasza for­ma się waha, że w jed­nym meczu gramy lep­iej, w drugim gorzej. Jeżeli będę bardziej doświad­c­zony, to będę wiedzi­ał czym jest to spowodowane. Będę się uczył na błę­dach i musze mon­i­torować  co robię w tygod­niu, bo może muszę coś zmienić – kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress