07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.2godz.53min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kędziora: Sam jestem ciekaw, co się wydarzy

Kędziora: Sam jestem ciekaw, co się wydarzy

W poniedzi­ałek Lech Poz­nań prze­grał 0:1 z Legią Warsza­wa w finale Pucharu Pol­s­ki. Marzenia o europe­js­kich pucharach zaczęły się oddalać…

- Nadal matem­aty­czne szanse są. Trze­ba wygrać trzy ostat­nie spotka­nia, żeby potem nie pluć sobie w brodę – przyz­na­je po spotka­niu Tomasz Kędziora.

Kole­jorz po raz dru­gi w krótkim cza­sie uległ wicemistr­zowi Pol­s­ki. Warsza­w­ia­cy wyko­rzys­tali błąd Lechitów i pewnie przeprowadzili skuteczny kon­tratak. — Każdy kto oglą­dał ten finał widzi­ał, że mieliśmy więcej sytu­acji bramkowych od Legii Warsza­wa. Moż­na powiedzieć, że strzelili nam gola z niczego, przez co prze­gral­iśmy. Nie stra­cil­iśmy bramkę w 90. min­u­cie, mieliśmy czas żeby odro­bić, ale nam się to nie udało. W pier­wszej połowie okazję miał Szy­mon Pawłows­ki, później Ger­go Lovrenc­sics, czy Marcin Kamińs­ki. Jeżeli chce­my wygry­wać, to musimy strze­lać gole, a my po raz kole­jny mamy zero z przo­du – doda­je prawy obroń­ca Kolejorza.

Do koń­ca sezonu Ekstrak­lasy pozostały trzy kole­j­ki. Przed mis­trza­mi Pol­s­ki star­cia z Cra­cov­ią, Zagłę­biem Lubin oraz Ruchem Chorzów. Nie będą to łatwe spotka­nia. „Pasy” oraz „Miedziowi” nadal pozosta­ją w grze o podi­um oraz europe­jskie puchary. — Nie wiem co będzie. Zobaczymy jak zakończymy sezon. Sam jestem ciekaw, co się wydarzy – komen­tu­je Kędziora.

W drugiej połowie spotkanie było wielokrot­nie prz­ery­wane. Sędzia Szy­mon Marcini­ak przedłużył mecz aż o 12 min­ut. — Nie chcę nic zrzu­cać na kibiców za to, że spotkanie było prz­ery­wane. To było tak samo dla nas, jak i dla Legii – kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.