31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.5godz.50min.
13.00 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kędziora: Straciliśmy bramkę w głupi sposób

Kędziora: Straciliśmy bramkę w głupi sposób

Na pomec­zowej kon­fer­encji w czwartek tren­er Sko­rża przyz­nał, że wys­tęp Tomasza Kędzio­ry w dzisiejszym spotka­niu stoi pod znakiem zapy­ta­nia. Tym­cza­sem młody obroń­ca roze­grał pełne 90 min­ut prze­ci­wko Śląskowi Wrocław.

W czwartkowym meczu prze­ci­wko Jagiel­lonii Tomasz Kędzio­ra musi­ał opuś­cić boisko po pier­wszej połowie. Powo­dem była kon­tuz­ja młodego piłkarza. Na kon­fer­encji tren­er Sko­rża przyz­nał, że wys­tęp Kendiego we Wrocław­iu stoi pod znakiem zapy­ta­nia –  Zagrałem cały mecz, a to dzię­ki fizjoter­apeu­cie, który mi pomógł. Bard­zo mu dzięku­ję, że włożył tyle pra­cy i mogłem dzisi­aj zagrać – powiedzi­ał po meczu Kędzio­ra. – Ciężko mi jed­nak powiedzieć, jaki dokład­nie był to uraz. Chodz­iło o kostkę, ale najważniejsze, że udało się ze wszys­tkim upo­rać do meczu – przyz­nał, zapy­tany o rodzaj kontuzji.

Zarówno w czwartek, jak i dzisi­aj lechi­ci bard­zo szy­bko strzelili gola, by roztr­wonić swo­ją przewagę i ostate­cznie zremisować – Nie wiem co się dzieję. Stra­cil­iśmy bramkę w głupi sposób. Popełnil­iśmy kil­ka błędów, a oni wyko­rzys­tali dobrą sytu­ację – twierdzi. – Z meczu na mecz gramy coraz lep­iej, gramy konsekwentnie.

Czy powo­dem takiej gry mógł być fakt, że podopieczni Macie­ja Sko­rży w czwartek zagrali 120 min­ut w Pucharze Pol­s­ki – Ja zagrałem tylko 45 min­ut, ale czułem się bard­zo dobrze.

Już w piątek poz­na­ni­aków czeka kole­jny mecz ligowy. Do Poz­na­nia przy­jedzie Podbeskidzie Biel­sko-Biała – Mamy krót­ki czas na regen­er­ację, ale znacznie dłuższy niż od meczu z Jagiel­lonią do dzisi­aj. Myślę, że to nam w zupełnoś­ci wystar­czy do tego, by się dobrze zre­gen­erować – mówi. – Każdy ryw­al jest trud­ny i musimy się do tego spotka­nia jak najlepiej przy­go­tować – kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.