31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.9godz.55min.
13.30 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kędziora: Ta bramka to był kompletny przypadek

kedziora tomasz khediraLech zremisował po kiep­skim meczu z Cra­cov­ią 1:1. Co do powiedzenia po meczu miał  Mateusz Możdżeń oraz Tomasz Kędziora?

Wczo­ra­jszy mecz w wyko­na­niu poz­na­ni­aków do dobrych nie należał. Duża ilość start i dość wol­na gra na dodatek bram­ka stra­cona w samej  końców­ce spotka­nia. Jak to spotkanie oce­nili piłkarze? - Szko­da, bo pra­cow­al­iśmy cały mecz, a bramkę stra­cil­iśmy w 88 min­u­cie. Ter­az ta bram­ka to był kom­plet­ny przy­padek. Nit­bazonkiza wrzu­cał piłkę, przeszła wszys­t­kich i wpadła. Ciężko mi coś powiedzieć. – przyz­nał Tomasz Kędzio­ra, a Mateusz Możdżeń meczu nie chci­ał komen­tować. Pogo­da również dawała się we zna­ki piłkar­zom, bowiem ter­mom­e­try wskazy­wały grubo pon­ad 30 stop­ni. – Myślę, że obu stron było gorą­co. Moż­na powiedzieć, że było ciężko, ale aura była taka sama dla obu drużyn. Nie ma co się uspraw­iedli­wiać z tej per­spek­ty­wy.- stwierdz­ił Możdżeń. Mecz z Cra­cov­ią był kole­jnym spotkaniem, w którym piłkarze Mar­iusza Ruma­ka w tak krótkim odstępie cza­su tracą bramką. - Trzy bram­ki w trzech meczach stra­cil­iśmy, w tym dwie bram­ki były dość kuri­ozalne. To boli. Braku­je szczęś­cia, jest ono równe zeru. – sko­men­tował pomoc­nik Lecha.

Spotkanie z Cra­cov­ię Lechi­ci rozpoczęli w zupełnie innym ustaw­ie­niu niż poprzed­nie mecze. Na swo­ją nom­i­nal­ną pozy­cję wró­cił Mateusz Możdżeń, a Tomasz Kędzio­ra kole­jny raz wyszedł w pod­sta­wowym składzie. - Mam taką nadzieję, że będę grał jak najwięcej. Staram się jak najlepiej, by grać. —  przyz­nał strz­elec bram­ki z Honką –  To już jest za mną. Czekam na kole­jne bram­ki. Nato­mi­ast Mateusz Możdżeń po raz pier­wszy od daw­na zagrał na pomo­cy  — Na początku może trochę dzi­wnie, bo w sparingach i poprzed­nich trzech meczach grałem na obronie. Nie byłem do tego przyzwycza­jony. Muszę się przestaw­ić jak najszy­b­ciej, bo nie wiem, gdzie wys­tąpię następ­nym razem. Może znów na obronie. Może na pomo­cy. Muszę jakoś temu sprostać.

Już w czwartek poz­na­ni­aków czeka kole­jny mecz w ramach kwal­i­fikacji do Ligi Europe­jskiej, a ich rywalem będzie litews­ki Żali­gris Wilno. - Na razie myśleliśmy o Cra­covii. Ter­az mamy kil­ka dni do meczu z Wilnem i będziemy się do niego przy­go­towywać.- sko­men­tował młody defen­sor. – Był anal­i­tyk na meczu w Ere­wanie. Na dzień dzisiejszy jeszcze nic nie wiemy. Dopiero jutro będziemy mieć spotkanie odnośnie tego spotka­nia.- zakończył Mateusz Możdżeń

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.