01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.14godz.55min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kędziora: Uczymy się trenera, a trener uczy się nas

Kędziora: Uczymy się trenera, a trener uczy się nas

Już we wtorek pojaw­ił się skład Wisły Kraków na spotkanie z Lechem Poz­nań. „Biała Gwiaz­da” przys­tąpi to meczu z Kole­jorzem w moc­no okro­jonym składzie.

- Ci zawod­ni­cy, którzy nie gra­ją będą chcieli się pokazać tren­erowi Smudzie. Przy­jadą tu, żeby wygrać ten mecz i pokazać, że łat­wo nie wygry­wa się przy Buł­garskiej. Nas­tro­je w naszej drużynie są bojowe po wygranej z Zaw­iszą – powiedzi­ał Tomasz Kędziora.

Minął praw­ie miesiąc odkąd tren­er Sko­rża objął stanowisko szkole­niow­ca Lecha.

- Mam nadzieję, że z meczu na mecz będziemy grać coraz lep­iej. Uczymy się tren­era, a tren­er uczy się nas. To dobre dla nas, że może­my przekładać grę na treningach na mecz – dodał obrońca,

W ostat­nim cza­sie na prawej obronie gry­wał Darek Formel­la, który jest ofen­sy­wnym zawod­nikiem. Czy 20-latek widzi w swoim młod­szym koledze konkurenta?

- Ja sku­pi­am się na sobie. I mam nadzieje, że będę grał do koń­ca. Nie przy­wiązu­je wagi do tego, z kim rywal­izu­ję o pozy­cję. Ja trenu­ją tak samo, gdy mam i nie mam konkurenta. Wal­czę o skład ter­az, jak i gdy wró­ci Keb­ba czy pojawi się ktoś inny – ocenił defensor.

Za tren­era Ruma­ka Lech prze­wodz­ił w statys­tkach w dośrod­kowa­ni­ach. W meczu z Zaw­iszą takich ele­men­tów nie było zbyt dużo.

- Ja myślę, że będziemy wykony­wać dośrod­kowa­nia i skupimy się tylko grą środ­kiem. To ele­ment gry i należy to wyko­rzysty­wać – zaz­naczył Kędziora.

Duet Teodor­czyk-Kędzio­ra znakomi­cie rozu­mi­ał się na boisku. Ter­az wyda­je się, że napast­nikiem numer 1 będzie Sadajew.

- Uczę się gry z Zau­rem, z Łukaszem dłu­go trenowal­iśmy razem po treningach. Mam nadzieję, że z Zau­rem będzie coraz lep­iej. Napast­nik jest od tego, że bie­ga w stre­fie, a my staramy się dośrod­kowywać do niego – zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.