02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.5godz.45min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kędziora: Ważne żebyśmy na turnieju wygrywali mecze

Kędziora: Ważne żebyśmy na turnieju wygrywali mecze

We wczo­ra­jszym meczu reprezen­tac­ja Pol­s­ki do lat 21 zremisowała z drużyną Węgi­er 1:1. Wyrównu­jącego gola goś­cie zdobyli w dolic­zonym cza­sie gry. - Mieliśmy bard­zo dużo sytu­acji do tego, aby wygrać ten mecz, strzelić bramkę na 2:0, ale tego nie zro­bil­iśmy. Węgrzy w ostat­niej sytu­acji doprowadzili do remisu. – mówi kap­i­tan kadry, Tomasz Kędziora.

Druży­na goś­ci nie wywal­czyła sobie jeszcze miejs­ca gwaran­tu­jącego udzi­ał w przyszłorocznych młodzieżowych Mis­tr­zost­wach Europy. - To niezły zespół, postaw­ili nam trudne warun­ki i dlat­ego zremisowal­iśmy to spotkanie – komen­tu­je lechita.

Mecz odbył się w Lublin­ie, jed­nym z miast, które jest orga­ni­za­torem Mis­tr­zostw Europy w 2017 roku. Jak piłkarze czu­ją się  na tym obiek­cie? - Następ­ne spotka­nia gramy w Gdyni, Byd­goszczy i Tychach. Fajny jest sta­dion w Lublin­ie, odpowia­da nam. Szko­da, że dziś nie udało się wygrać, bo były ku temu okaz­je. Nie ma co się załamy­wać, była to całkiem dobra gra z naszej strony i jest to dobry prog­nos­tyk na przyszłość. 

Do turnieju zostało nieco pon­ad 280 dni. Czy piłkarze czu­ją już atmos­ferę wielkiego, sportowego wydarzenia? - Jest 10 miesię­cy do mis­tr­zostw i wszyscy jesteśmy coraz bardziej skon­cen­trowani. Sku­pi­amy się na tym, żeby jak najlepiej trenować i wygry­wać spotka­nia przy­go­towaw­cze, ale ter­az te wyni­ki nie są najważniejsze. Ważne żebyśmy na turnieju wygry­wali mecze.

kendi u21

W zeszłym tygod­niu w  Lechu nastąpiła zmi­ana na stanowisku tren­era. Prze­by­wa­ją­cy w tym cza­sie na obozie w Arłamowie piłkarze Kole­jorza nie zdążyli jeszcze poz­nać nowego szkole­niow­ca. — Trenowal­iśmy ciężko na zgrupowa­niu. Wracamy do klubu i wal­czymy o miejsce w składzie żeby zagrać już w meczu z Pogonią.

Na odpoczynek po spotka­niu z Węgra­mi zawod­ni­cy nie mają zbyt wiele cza­su, bowiem już w niedzielę czeka ich poje­dynek z drużyną ze Szczeci­na. — Jesteśmy pro­fesjon­al­ny­mi zawod­nika­mi i myślę, ze tyle dni ile zostało do meczu z Pogo­nią wystar­czy nam ze spokojem,żeby się przy­go­tować. – kończy Kędziora.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.