27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.2godz.31min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kędziora: Ważne żebyśmy na turnieju wygrywali mecze

Kędziora: Ważne żebyśmy na turnieju wygrywali mecze

We wczo­ra­jszym meczu reprezen­tac­ja Pol­s­ki do lat 21 zremisowała z drużyną Węgi­er 1:1. Wyrównu­jącego gola goś­cie zdobyli w dolic­zonym cza­sie gry. - Mieliśmy bard­zo dużo sytu­acji do tego, aby wygrać ten mecz, strzelić bramkę na 2:0, ale tego nie zro­bil­iśmy. Węgrzy w ostat­niej sytu­acji doprowadzili do remisu. – mówi kap­i­tan kadry, Tomasz Kędziora.

Druży­na goś­ci nie wywal­czyła sobie jeszcze miejs­ca gwaran­tu­jącego udzi­ał w przyszłorocznych młodzieżowych Mis­tr­zost­wach Europy. - To niezły zespół, postaw­ili nam trudne warun­ki i dlat­ego zremisowal­iśmy to spotkanie – komen­tu­je lechita.

Mecz odbył się w Lublin­ie, jed­nym z miast, które jest orga­ni­za­torem Mis­tr­zostw Europy w 2017 roku. Jak piłkarze czu­ją się  na tym obiek­cie? - Następ­ne spotka­nia gramy w Gdyni, Byd­goszczy i Tychach. Fajny jest sta­dion w Lublin­ie, odpowia­da nam. Szko­da, że dziś nie udało się wygrać, bo były ku temu okaz­je. Nie ma co się załamy­wać, była to całkiem dobra gra z naszej strony i jest to dobry prog­nos­tyk na przyszłość. 

Do turnieju zostało nieco pon­ad 280 dni. Czy piłkarze czu­ją już atmos­ferę wielkiego, sportowego wydarzenia? - Jest 10 miesię­cy do mis­tr­zostw i wszyscy jesteśmy coraz bardziej skon­cen­trowani. Sku­pi­amy się na tym, żeby jak najlepiej trenować i wygry­wać spotka­nia przy­go­towaw­cze, ale ter­az te wyni­ki nie są najważniejsze. Ważne żebyśmy na turnieju wygry­wali mecze.

kendi u21

W zeszłym tygod­niu w  Lechu nastąpiła zmi­ana na stanowisku tren­era. Prze­by­wa­ją­cy w tym cza­sie na obozie w Arłamowie piłkarze Kole­jorza nie zdążyli jeszcze poz­nać nowego szkole­niow­ca. — Trenowal­iśmy ciężko na zgrupowa­niu. Wracamy do klubu i wal­czymy o miejsce w składzie żeby zagrać już w meczu z Pogonią.

Na odpoczynek po spotka­niu z Węgra­mi zawod­ni­cy nie mają zbyt wiele cza­su, bowiem już w niedzielę czeka ich poje­dynek z drużyną ze Szczeci­na. — Jesteśmy pro­fesjon­al­ny­mi zawod­nika­mi i myślę, ze tyle dni ile zostało do meczu z Pogo­nią wystar­czy nam ze spokojem,żeby się przy­go­tować. – kończy Kędziora.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.