02.06.2023, g. 02:00
WNBA
Minnesota Lynx vs Connecticut Sun
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.55min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kędziora: Wyjdę z tego silniejszy

Kędziora: Wyjdę z tego silniejszy

Kole­jorz prze­grał z Fiorentiną na włas­nym sta­dion­ie 0:2, a Tomasz Kędzio­ra mecz kończył z pod­bitym okiem  - Skakaliśmy do pił­ki i dostałem z łok­cia pros­to w oko i oko­lice nosa – tłu­maczył po meczu.

- Wyglą­dam fatal­nie, boli, ale dam radę. Gorzej widzę na prawe oko, ale taki jest sport są kon­tuz­je, ale to mnie nie załamie, wyjdę z tego mocniejszy.

tomasz

We Flo­rencji mis­tr­zowie Pol­s­ki wygrali 2:1, ale pomogło im szczęś­cie. Dziś przy Buł­garskiej nieste­ty go zabrakło – Fiorenti­na nie stworzyła sobie tak wielu sytu­acji, jak w meczu u siebie i Jasiu nie musi­ał nam aż tak poma­gać. Chwała drużynie, że dobrze zagral­iśmy w obronie, ale stra­cil­iśmy dwie bram­ki i prze­gral­iśmy spotkanie.

Już w niedzielę lechitów czeka ligowe stra­cie z Górnikiem Łęcz­na. Ekipa prowad­zona przez tren­era Szatało­va pla­su­ją się obec­nie na piątej pozy­cji w ligowej tabeli – Górnik na pewno będzie wal­czył i na to trze­ba się przy­go­tować. Trze­ba wygrać to spotkanie, nieważne jak, ale trzy punk­ty muszą zostać w Poz­na­niu – twierdzi Kędziora.

Niedziel­ny mecz na pewno będzie się różnił od tego pucharowego – Górnik z pewnoś­cią będzie się bronił i to my będziemy musieli atakować. Mam nadzieję, że z takim skutkiem jak Fiorenti­na. Oni strzelili dwie bram­ki, to i my strzelimy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.