01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.16min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kędziora: Żaden zespół nie odpuści

Kędziora: Żaden zespół nie odpuści

W dwóch pier­wszych meczach lechi­ci wywal­czyli cztery ocz­ka. Jeden w Szczecinie i trzy w niedzielę w meczu z Ruchem – Szko­da tego pier­wszego meczu w Szczecinie, bo uważam, że mogliśmy tam wygrać. Cho­ci­aż ten punkt wywal­czony może cieszyć, bo jed­nak nie prze­gral­iśmy meczu. Wygral­iśmy z Ruchem i z pozy­ty­wnym nastaw­ie­niem jedziemy do Krakowa – przyz­na­je młody piłkarz

Poz­na­ni­a­cy tracą trzy punk­ty do lid­eru­jącej Legii, która dobrze nie rozpoczęła wios­ny, a oba zespoły czeka jeszcze mecz przy Buł­garskiej – Legia zremisowała, Jagiel­lonia ma tyle samo punk­tów co Legia, my mamy trzy punk­ty straty do pier­wszego miejs­ca i robi się ciekaw­ie, a punk­ty się prze­cież jeszcze podzielą. Mamy jeszcze mecz z Legią u siebie i zobaczymy co będzie dalej.  My musimy wygry­wać mecz po meczu i nie patrzeć co będzie później, tylko sku­pi­ać się na kole­jnym spotkaniu.

W Szczecinie oraz częś­ciowo w Poz­na­niu podopieczni Macie­ja Sko­rży nie zaprezen­towali się dobrze, ale jak mówi Kędzio­ra, ter­az będzie już tylko lep­iej – Z meczu na mecz będzie coraz lep­iej. Udało się wywal­czyć cztery punk­ty, ale mogło być lep­iej. Z drugiej strony lep­sze cztery punk­ty niż mniej. Jedziemy na Cra­cov­ię, a to będzie cięż­ki mecz, bo oni wal­czą o utrzy­manie i każdy mecz jest dla nich ważny, tak samo jak dla nas w walce o mis­tr­zost­wo. Na pewno żaden zespół nie odpuści.

W ostat­nim meczu Kędzio­ra był dru­gi w kole­jce do wykony­wa­nia „jede­nastek”. Jak będzie w piątek? – O to trze­ba spy­tać tren­era. Zosta­ję częs­to po treningu i strze­lam na bramkę, ale zobaczymy czy tren­er będzie mnie wyz­naczał do tego.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.