Kędziora: Życie nam wynagrodziło ciągłe drugie miejsca

Kędziora: Życie nam wynagrodziło ciągłe drugie miejsca

Lech w niedzielę zakończył jakże udany sezon. Udany, bo mis­tr­zows­ki. — Cieszę się, że udowod­nil­iśmy niek­tórym, że nie jesteśmy drużyną tylko na drugie miejsce – mówił po meczu Tomasz Kędziora.

Po prze­granym meczu finału Pucharu Pol­s­ki, Kole­jorz ponown­ie pojechał do Warsza­wy, tym razem zgar­nąć trzy punk­ty. Ta sztu­ka się udała, i jak mówi Kędzio­ra, był to moment przeło­mowy – Wygrany mecz w Warsza­w­ie tak na nas wpłynął, że do koń­ca już nie odpuś­cil­iśmy, w każdym meczu wal­czyliśmy i wygry­wal­iśmy praw­ie każde spotkanie.

W min­ioną niedzielę Lech meczu nie wygrał, a niewiele brakowało, by koń­cowy wynik zaprzepaś­cił wszys­tko. Wisła miała swo­je szanse, ale nie potrafiła ich wyko­rzys­tać – Były emoc­je, był lek­ki stres, bo to był mecz o mis­tr­zowsko Pol­s­ki i na szczęś­cie udało nam się zremisować, a to tak jak­by wygrać mecz. Jak sędzia Marcini­ak powiedzi­ał, że Gostek wybi­je piłkę to będzie koniec. Wygral­iśmy i aż łzy mi z oczu popłynęły —  przyz­na­je młody obrońca.

Dwa poprzed­nie sezony Kole­jorz kończył na drugim miejs­cu. Ter­az wresz­cie się to zmieniło i Lech zamienił się z Legią –Życie nam wyna­grodz­iło to, że cią­gle byliśmy drudzy. Ja już chy­ba cztery razy byłem dru­gi, nigdy nie wygrałem, ale na szczęś­cie ter­az się to zmieniło. To jest mój najwięk­szy sukces jak do tej pory. Dopiero to do mnie dociera, jesteśmy mis­trza­mi, jesteśmy najlep­si w Polsce.

Lechi­ci udali się na urlopy, ale nie Kędzio­ra. Lechi­ta pojechał na zgrupowanie reprezen­tacji prowad­zonej przez Adama Nawałkę – Wszys­tko zawdz­ięczam drużynie, bo gdy­byśmy nie byli tak wysoko w lidze, to nie dostałbym powoła­nia do reprezen­tacji – zapy­tany o humor przed zgrupowaniem twierdzi: – Wiado­mo, że gdy­byśmy nie zdobyli mis­tr­zost­wa to byłbym mega wkur­zony, ale ter­az nie ma co o tym mówić. Jestem mis­trzem i jadę na kadrę dobrze się pokazać.

ejberempire

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress