Kibice wygwizdali piłkarzy i trenera

Pod­czas niedziel­nego meczu z Widzewem kibice Lecha dali wyraz swo­jej deza­proba­cie wobec postawy zespołu, ale również tren­er Jose Mari Bakero. Sym­pa­ty­cy „Kole­jorza” kil­ka razy dobit­nie przekaza­li swo­ją opinię na tem­at drużyny. „Quan­ta na mera, czas już w***bać Bak­era” – krzyczeli.

- Wiado­mo, że kiedy nie wygry­wasz spotka­nia, a mecz grasz u siebie, to kibice mogą być niezad­owoleni. Mają do tego pra­wo, aby śpiewać, co chcą. Ja mam jas­ną ideę, jestem zaskoc­zony, podob­nie jak zawod­ni­cy, tym, z czym się obec­nie zmagamy. Nie chcę jed­nak dysku­tować o tym na forum, wygłaszać opinii przed roz­mową z piłkarza­mi – mówił po meczu Jose Mari Bakero.

Jed­nak nie tylko opiekunowi pier­wszego zespołu „dostało się” pod­czas spotka­nia z Widzewem. „Bie­gać, wal­czyć i się starać…” – krzy­czeli kibole Lecha w kierunku piłkarzy. Po zakończe­niu meczu pokaza­li również białe chus­tecz­ki, żeg­na­jące szkoleniowca.

Po ostat­nim gwiz­d­ku sędziego, do szat­ni naty­ch­mi­ast uciek­li Luis Hen­riquez, a także Semir Stil­ić, którzy nie podz­iękowali za 90-min­u­towy dop­ing fanom, którzy w mroźny niedziel­ny wieczór pojaw­ili się na sta­dion­ie. Pozostała dziewiąt­ka podeszła pod II try­bunę, po czym szy­bko uciekła do szat­ni. „Idź­cie do dzieci, Kole­jorz idź­cie do dzieci” – wołali fani z „Kotła”.

 

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress