01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19392dn.-23godz.-50min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kibole lepsi w derbach!

Kibole lepsi w derbach!

Druży­na Wiary Lecha wygrała z Polonią Poz­nań 2:1. Wynik pozy­ty­wny, cho­ci­aż nie brakowało ner­wów na bram­ce gospo­darzy. Naj­gorsze w tym spotka­niu było jed­nak to, że przez pier­wsze 30 min­ut Kibole powin­ni wpakować prze­ci­wnikom min­i­mum 3 bram­ki, a udało się strzelić tylko jed­ną. Po poprzed­nim spotka­niu ze Spójnią Strykowo, gdzie nic nie dzi­ałało w drużynie Kiboli, widać że ten tydzień był naprawdę bard­zo dobrze przepra­cow­any. a efek­ty mogliśmy oglą­dać wczoraj.

W 5. min­u­cie J. Makows­ki dośrod­kował w pole karne. gdzie na piłkę czekał Gór­czak. Nieste­ty, napast­nik DWL swoim strza­łem głową skierował piłkę pon­ad poprzeczkę. Kole­jną okazję na otworze­nie wyniku miał Sł. Makows­ki, który zde­cy­dował się na strzał z dys­tan­su, jed­nak jego uderzenia nie było do koń­ca celne.

Pier­wszą bramkę strzelił w 21. min­u­cie niewiary­god­nie skuteczny w tym sezonie Niedźwiedz­ki, który nie raz zach­wycił kibiców wspani­ały­mi bramka­mi z dys­tan­su. Nie inaczej było i w trak­cie tego meczu. Młody pomoc­nik DWL będąc przed polem karnym spo­jrzał tylko w stronę bram­ki i bez zas­tanowienia uderzył fut­bolówkę. Ta mija­jąc lin­ię bramkową odbiła się jeszcze od słup­ka. Przyszło upragnione prowadze­nie, jed­nak najtrud­niejsze nadal było jeszcze przez podopieczny­mi tren­era Wróblewskiego.

Kil­ka min­ut później piłkę z bram­ki wycią­gać musi­ał Kacz­marek. W 28. min­u­cie po indy­wid­u­al­nych błę­dach prze­ci­wni­cy zdołali wyrów­nać po sytu­acji sam na sam.

Kibole przed prz­er­wą mieli jeszcze okazję do ponownego wyjś­cia na prowadze­nie, jed­nak strzał Krys­tkowia­ka nie był celny.

Po prz­er­wie zro­biło się ner­wowo. W 46. min­u­cie prze­ci­wni­cy kole­jny raz zdołali wykre­ować sobie sytu­ację sam na sam, jed­nak tym razem Kacz­marek zdołał pow­strzy­mać rywala. Na ław­ce DWL robiło się coraz głośniej. Tren­er Wróblews­ki co chwila pokazy­wał swoim zawod­nikom, jak wiele błędów w roze­gra­niu pokazu­ją. Cier­pli­wość tren­era, który z natu­ry jest spoko­jnym człowiekiem zaczy­nała się kończyć. Na szczęś­cie udało się wyjść na prowadze­nie po bard­zo dobrej akcji Kiboli.

W 65. min­u­cie Smu­ra będąc na prawym skrzy­dle zagrał na bliższy słu­pek St. Makowskiego, który zdołał wyprzedz­ić prze­ci­wni­ka i wpakować piłkę do siat­ki. Zawod­ni­cy Wiary Lecha musieli dociągnąć ten wynik do koń­ca, co nie było łatwe, jed­nak udało się to osiągnąć.

Ważne trzy punk­ty moż­na dopisać Kibolom do tabeli.

Druży­na Wiary Lecha — Polo­nia Poz­nań 2:1

Bram­ki: Niedźwiedz­ki 21′, St. Makows­ki 65′; prze­ci­wnik 28′

Żółte kart­ki: Adamski

DWL: Kacz­marek — Krys­tkowiak, Olaszczyk, Łaszyńs­ki, Sł. Makows­ki (73. Gra­jkows­ki) — Adams­ki, J. Makows­ki — Niedźwiedz­ki (85. Kuznow­icz), Smu­ra, St. Makows­ki — Gór­czak (60. Frankiewicz)

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.