01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
5dn.16godz.16min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kibole pomimo dobrej gry zremisowali

Kibole pomimo dobrej gry zremisowali

Druży­na Wiary Lecha po bard­zo dobrym spotka­niu tylko zremisowała z Wielkopol­ską Komorni­ki 2:2. Tylko zremisowała, ponieważ z prze­biegu spotka­nia należy jas­no powiedzieć, że DWL prze­ważała w całym spotka­niu, a do pozosta­nia trzech punk­tów w Poz­na­niu zabrakło tylko skuteczności.

Pomi­mo dobrej gry, cały mecz nie zaczął się po myśli podopiecznych tren­era Wróblewskiego. W 10. min­u­cie jeden z zawod­ników z Komornik zagrał prostopadłą piłkę do napast­ni­ka goś­ci. Fut­bolówka była na tyle moc­no zagrana, że mógł do niej ze spoko­jem wyjść Kacz­marek. Bramkarz Kiboli jed­nak źle obliczył odległość do pił­ki i zami­ast rzu­cić się pod nogi rywala, wpadł pros­to na niego. Arbiter spotka­nia nie miał żad­nych wąt­pli­woś­ci i wskazał na “11”, którą po chwili pewnie wykon­ał zawod­nik gości.

DWL jak­by się prze­budz­iła i przy­cis­nęła prze­ci­wni­ka. W 14. min­u­cie dobrą akcję zainicjował Smu­niews­ki, który będąc na lewej flance moc­no wbił piłkę w pole karne. Ta dotarła do Smury, jed­nak pomoc­nik Wiary Lecha nie zdołał wpakować jej do siatki.

Wyrów­nanie przyszło w 17. min­u­cie. Po rzu­cie rożnym pił­ka wylą­dowała poza polem karnym pod noga­mi Niedźwiedzkiego, który bez najm­niejszego zas­tanowienia moc­no krop­nął fut­bolówka, a ta po rykosze­cie znalazła się w bramce.

Po prz­er­wie pozy­ty­wne nastaw­ie­nie Kiboli nie zmieniło się. Gospo­darze dalej par­li na bramkę prze­ci­wni­ka chcąc zadać mu kole­jny cios. W 49. min­u­cie do rożnego pod­szedł Kwaśnik, który dośrod­kował pros­to na głowę niekry­tego kap­i­tana Kiboli, Macie­ja Łaszyńskiego. Ten bez prob­le­mu skierował piłkę do siatki.

Wielkopol­s­ka Komorni­ki zdołała wyrów­nać w 62. min­u­cie. Po prawej stron­ie zro­biła się dziu­ra, którą wypełnił jeden z zawod­ników goś­ci. Tam otrzy­mał piłkę i moc­no uderzył w stronę bram­ki. Inter­we­niować próbował jeszcze Kacz­marek, jed­nak strzał był na tyle sil­ny, że fut­bolówka jedynie wygięła rękę bramkarzowi.

Do koń­ca meczu już żad­na z drużyn nie zdołała wyjść na prowadze­nie, cho­ci­aż należało się to DWL. W 66. min­u­cie po cen­trostrza­le pił­ka trafiła w poprzeczkę, a już w dolic­zonym cza­sie gry po zagra­niu Niedźwiedzkiego do Smury, ten dru­gi mając przed sobą tylko bramkę, przeniósł piłkę nad poprzeczkę.

Druży­na Wiary Lecha — Wielkopol­s­ka Komorni­ki 2:2

Bram­ki: 17′, 49′;10′, 62′

Żółte kart­ki: Niedźwiedzki

DWL: Kacz­marek ‑Sł. Makows­ki, Olaszczyk, Smu­niews­ki, Łaszyńs­ki — J. Makows­ki <70. Adams­ki>, St. Makows­ki — Niedźwiedz­ki, Smu­ra, Kwaśnik — P. Makows­ki <81. Pawlaczyk>

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.