07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.23godz.49min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kibolski Klub Dyskusyjny tym razem o Kosowie

Wielkopol­s­ka sercem Pol­s­ki — Kosowo sercem Ser­bii” — pod takim hasłem odbędzie się trze­cie spotkanie Kibol­skiego Klubu Dyskusyjnego. Spotkanie odbędzie się 16 kwiet­nia o godzinie 19, w poz­nańskiej Farze. Gościmy kibiców “Kole­jorza” będą Marek Skaw­ińs­ki, a także Prze­mek Czyżewski.

 

Tem­at Kosowa to zagad­nie­nie niezwyk­le trudne. Od kilku lat poruszane jed­nak przez kibiców przy różnych okaz­jach. Media w różny sposób trak­tu­ją pode­jś­cie prefer­owane przez fanów fut­bolu, dlat­ego Kibol­s­ki Klub Dyskusyjny postanow­ił zaprosić na swo­je spotkanie oso­by dobrze zna­jące bałkańskie, a w szczegól­noś­ci kosowskie realia.

Zaprosze­nie na dyskusję przyjęli Marek Skaw­ińs­ki, prze­wod­niczą­cy inic­jaty­wy “Pol­jaci za Srp­sko Koso­vo”, który wielokrot­nie odwiedzał Ser­bię i Kosowo, a zagad­nie­niem intere­su­je się blisko 15 lat, oraz Prze­mek Czyżews­ki, fotograf, który przez kil­ka lat stworzył archi­wum zdjęć z Kosowa. Obaj bard­zo dobrze zna­ją Kosowo oraz Ser­bię, żyjąc tam i spo­tyka­jąc się z codzi­en­ny­mi prob­le­ma­mi ich obywateli.

Prelekc­ja odbędzie się w sobotę, 16 kwiet­nia o godzinie 19, po meczu z Legię, dokład­nie tam gdzie zre­al­i­zowano pier­wsze spotkanie Kibol­skiego Klubu Dyskusyjnego: w salce na piętrze koło Fary pod wieżą, róg Gołębia/Klasztorna).

Szczegóły doty­czące spotka­nia na Face­booku: http://www.facebook.com/event.php?eid=162832050436746

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.