01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.7godz.34min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kiełb: Będę miał pretensje, jeśli nie wykorzystam szansy

Na szan­sę wys­tępu na boiskach T‑Mobile Ekstrak­lasy czeka cały czas Jacek Kiełb, który do tej pory musi­ał zad­owolić się wys­tę­pa­mi w Młodej Ekstrak­lasie. – Trze­ba być cier­pli­wym i szansa w końcu przyjdzie – mówi pomoc­nik „Kole­jorza”.

Ryba” jest wyróż­ni­a­ją­cym się zawod­nikiem na tle młodych piłkarzy w zes­pole Karo­la Brodowskiego. – Każdy z nas w końcu dostanie swo­ją szan­sę na wys­tęp. Będę miał do siebie pre­ten­sje, jeśli jej nie wyko­rzys­tam, a jeśli będzie inaczej to zobaczymy – zaz­nacza 23-latek.

Po 2. Kole­jkach Lech jest lid­erem ligi, lecz dla Jac­ka Kieł­ba nie ma to w tej chwili dużego znaczenia. – Nie ma co mówić o tym, że jesteśmy zad­owoleni z tego, że jesteśmy lid­erem. Po pier­wszym meczu, w którym wygral­iśmy w kole­jnym zdobyliśmy tylko jeden punkt, ale jeśli nie moż­na wygrać to trze­ba nie prze­grać – oce­nia sytu­ację pomoc­nik Lecha.

– Ważne punk­ty uciekły już rok temu, zabrakło czterech punk­tów, a wiado­mo że każdy się liczy. Gdy je wszys­tkie zsumu­je­my to z takiego remisu mogą płynąć duże kon­sek­wenc­je – kon­tynu­u­je „Ryba”.

Nie obaw­ia się on o przy­go­towanie zespołu do poniedzi­ałkowego meczu z GKS-em Bełchatów. – Strzelili Podbeskidz­iu sporo bramek, ale to rywale popeł­niali dużo błędów. Szczegól­nie przy pier­wszych bramkach. Tren­er na pewno będzie chci­ał temu zapo­biec i dobrze nas przy­go­tu­je do spotka­nia – kończy Kiełb.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.