07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.0godz.3min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kiełb: Czekają nas trzy ważne mecze

W ostat­nim spotka­niu Jacek Kiełb nie znalazł się nawet w osiem­nastce mec­zowej. – Byłem po choro­bie, a chłopa­cy na treningach wyle­wali pot i zapra­cow­ali sobie na osiem­nastkę. O miejsce w składzie nie jest łat­wo i trze­ba o nie zawal­czyć – przyz­nał pomoc­nik Lecha w pro­gramie „Kole­jorz Gol”.

 

Zdaniem 22-let­niego piłkarza ma nadal szan­sę na walkę o najwyższe cele: — Stra­ta jest do odro­bi­enia. Rok temu nikt nie staw­iał Lecha w roli fawory­ta, a ten zro­bił, jak dobrze pamię­tam po 17 lat­ach, niespodziankę – zauważył Kiełb. – Ter­az czeka­ją nas trzy ważne mecze: Śląsk, Polo­nia, Legia. Jeśli je wygramy to maksy­mal­nie zbliżymy się do czołów­ki – dodał.

Pop­u­larny „Ryba” odniósł się także do trud­nej sytu­acji na treningach związanej z wyjaz­da­mi kadrow­iczów na mecze reprezen­tacji. – Jest na 15 na zaję­ci­ach, w tym 3 bramkarzy. Sporo bie­gamy, mamy siłown­ię i małe gier­ki. Trze­ba sobie radz­ić – przyz­na­je. Jed­nak zawod­nik Lecha wycią­ga także z tego pozy­ty­wy. – Mamy wielu kadrow­iczów, a to świad­czy o wysokim poziomie zespołu – mówi.

Kiełb zdradz­ił także, że obe­jrzał w ostat­nim cza­sie mecz Warty. – Nie ma pomiędzy naszy­mi kluba­mi rywal­iza­cji. Mam dobrego kolegę w War­cie, Krzyszto­fa Gajtkowskiego. Kiedy była moja dziew­czy­na i kole­ga to wybral­iśmy się na sta­dion. Lubię chodz­ić na mecze. Nie ma tutaj żad­nej zaz­droś­ci. To poz­nańs­ki klub, więc życzę jemu, jak najlepiej – przyz­nał pomoc­nik „Kole­jorza”.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.