01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.9godz.9min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kiełb: Każdy z nas teraz walczy o wyjściowy skład

Jacek Kiełb zagrał wczo­raj bard­zo dobre zawody w barwach Lecha w pier­wszym let­nim sparingu, jakie zaplanował sztab szkole­niowy. — Staramy się robić już to, co nam narzu­ca tren­er, ale przed nami cały czas wiele pra­cy — przyz­na­je w roz­mowie z LechNews.pl pomoc­nik „Kole­jorza”.

 

Ter­az podopieczni Jose Mari Bakero będą pra­cow­ać nad tak­tyką oraz ustaw­ie­niem zespołu. Już pod­czas meczu z Zagłę­biem widać było nowy pomysł na grę. W pier­wszej połowie ofen­sy­wnie ustaw­iony ter­cet Tonew (Kiełb) – Rud­nevs – Wilk, w drugiej z kolei gra w sys­temie z jed­nym wysunię­tym napastnikiem.

- Czeka nas ter­az obóz, dużo tren­ingów i pra­cy nad tak­tyką. W tej chwili staramy się grać to, co byśmy chcieli, ale wiado­mo, że wiele jeszcze nie wychodzi. Na razie wyglą­da to nieźle pod wzglę­dem siłowym, choć gramy cały czas na jakimś zmęcze­niu - oce­nia „Ryba”.

W sobotę piłkarze wyjadą na obóz do Bawarii, który będzie miał decy­du­jące znacze­nie, jeśli chodzi o wyjś­ciowy skład zespołu. — W sparingach wal­czymy o skład, tren­er oce­nia nas i wys­taw­ia nam noty. Ter­az my wal­czymy o jede­nastkę, każdy o to wal­czy, na treningach i na sparingach – zaz­nacza Kiełb.

- Ja nigdy się nie pod­da­je, będę wal­czył do koń­ca o miejsce w składzie. Nie spuszczę głowy, jestem zdrowy i wierzę, że tak już zostanie – doda­je po chwili.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.