Kiełb: Musimy zdobyć komplet punktów

Jacek Kiełb był blis­ki zapewnienia Lechowi Pucharu Pol­s­ki jeszcze w reg­u­laminowym cza­sie gry, jed­nak jego uderze­nie zatrzy­mało się na poprzeczce. Ter­az ma nadzieję, że Lech powal­czy i w ostat­nich kole­jkach zdobędzie kom­plet “oczek”, aby zagrać w przyszłym sezonie w europe­js­kich pucharach.

— Ubole­wamy nad tym bard­zo, że zabraknie kibiców na meczu z Górnikiem. Wiado­mo, że kibice to nas “dwu­nasty zawod­nik”. Oni nas niosą nier­az do zwycięstw — mówi o per­spek­ty­wie meczu bez udzi­ału publiczności.

Namaszc­zony następcą Sła­womi­ra Pesz­ki wierzy jed­nak, że i bez pomo­cy kiboli uda się zdobyć kom­plet punk­tów. - Nieste­ty ten mecz będzie wyglą­dał jak spar­ing, bo na sparingu nie ma kibiców. Będzie ciężko, ale musimy się zmo­ty­wować - wyraz­ił nadzieję. Wiemy, że jak nie będzie ich na sta­dion­ie, to będą przed telewiz­o­ra­mi oglą­dali i zro­bimy wszys­tko aby ich nie zawieść. 

- Pięknie było­by zdobyć kom­plet punk­tów. Musimy go zdobyć, bo chce­my wal­czyć o podi­um. Puchar Pol­s­ki nieste­ty nam uciekł, ale w lidze jeszcze wszys­tko jest możli­we, bo widać, że po jed­nej kole­jce moż­na spaść o pięć “oczek” i tak samo szy­bko moż­na awan­sowa — przekonu­je Kiełb.

— Pamię­tam tę porażkę w Zabrzu jesienią. To był cięż­ki mecz, gral­iśmy u nich. Ter­az oni przy­jeżdża­ją do nas. Te trzy mecze, które będziemy grali u siebie, ale także te na wyjeździe, musimy wygrać, żeby wal­czyć o puchary — zakończył pomoc­nik poz­nańskiego Lecha.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress