Kiełb wypożyczony do Korony

Już od kilku dni mówiło się, że aby Jacek Kiełb mógł w tym sezonie reg­u­larnie wys­tępować, będzie musi­ał prze­nieść się na wypoży­cze­nie do Korony Kielce. Tak też się stało — “Kiełbik” ten sezon spędzi w wojew­ództwie świę­tokrzyskim. — Po roz­mowie z trenerem i dyrek­torem sportowym dos­zliśmy do wniosku, że wyjadę z Poz­na­nia, aby pod­nieść swo­je umiejęt­noś­ci — przyz­nał Jacek Kiełb.

Kiełb wraca do Kielc po roku — wcześniej spędz­ił tam 4,5 roku. Tren­er Bakero nie widzi­ał tego skrzy­dłowego w kadrze na ten sezon i wspól­nie z nim zade­cy­dowali, że lep­sze będzie wypoży­cze­nie do Korony.

Jutro pomoc­nik wyjedzie z Poz­na­nia, a w poniedzi­ałek zjawi się na pier­wszych zaję­ci­ach w nowym klu­bie. Propozy­cję wypoży­czenia do Korony zapro­ponował Jose Mari Bakero, który nie widzi­ał miejs­ca w osiem­nastce mec­zowej dla młodego zawodnika.

Chęt­na na wypoży­cze­nie była Korona Kielce, a także Lech. Decyz­ja należała więc do samego zawod­ni­ka, który nie był pewien czy to dobry kierunek roz­wo­ju dla niego. Pod­jął jed­nak decyzję po sobot­nie roz­mowie z trenerem Jose Mari Bakero.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress