02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.1godz.59min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kiereś: “Czytanka” nam pomogła

- Na pewno jesteśmy bard­zo szczęśli­wi ze zdoby­cia trzech punk­tów. Dla nas to nagro­da za pracę pod­czas zimowych przy­go­towań. To zwycięst­wo nie jest jed­nak szczęśli­we. Byliśmy zespołem kon­sek­went­nym w defen­sy­wie i bard­zo dobrze kon­trolowal­iśmy, a jed­na z tych kon­tr zakończyła się bramką – mówił na kon­fer­encji pra­sowej po meczu Kamil Kiereś, tren­er GKS‑u Bełchatów.

Dla dzisiejszych goś­ci była to pier­wsza wygrana od 27 sierp­nia 2010 roku, kiedy pokon­ali na Łazienkowskiej Legię Warsza­wa. Nie potrafili wygrać od 22 spotkań. – To zwycięst­wo jest dla nas ważne, ponieważ dłu­go nie potrafil­iśmy wygrać. Jestem także pełen podzi­wu dla chłopaków, bo bie­gać przez 90 min­ut na tym boisku to wyczyn – tłumaczył.

- Byliśmy świado­mi tak­ty­ki Lecha, choć nie oglą­dal­iśmy go na wideo. Wiedzieliśmy jed­nak o dwóch wysunię­tych obroń­cach, byliśmy na to przy­go­towani. Dobrze czy­tal­iśmy grę, prze­suwal­iśmy się i ta „czy­tan­ka” nam pomogła – zauważył tren­er GKS‑u Bełchatów.

- Trud­no powiedzieć czy Lech rozczarował. Ma dużo atutów szczegól­nie, gdy prze­chodzi z obrony do ataku, jeśli jed­nak potrafimy trzy­mać piłkę, to Lech ma mniej sytu­acji bramkowych i tak właśnie dzisi­aj było — zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.