Kikut: Chcę zostać w Lechu

- O moim wys­tępie z Zagłę­biem zade­cy­du­je tren­er. Ja jestem gotowy do gry od dłuższego cza­su. Zagrałem w kilku meczach, w Młodej Ekstrak­lasie czy sparingach. Na pewno nie jestem w wysok­iej formie, ale całkiem przyz­woitej, co staram się udowad­ni­ać na treningach – przyz­na­je Marcin Kikut.

Obroń­ca Lecha nie miał jeszcze okazji zagrać w ligowym meczu „Kole­jorza” w tym sezonie. – Nie jestem na pewno z tego powodu szczęśli­wy, bo za chwilę kończy się run­da. Miałem nadzieję, że zagram w kilku meczach – zaznaczył.

W ostat­nim cza­sie na urazy wyk­luczyły kilku piłkarzy z for­ma­cji defen­sy­wnej Poz­na­ni­aków. – W obronie mamy dużą rywal­iza­cję, ale każdy z piłkarzy może zagrać na kilku pozy­c­jach. Mamy duża wymi­en­ność funkcji. To zwięk­sza pole manewru dla tren­erów. Na mojej pozy­cji wys­tępu­je ostat­nio Grze­gorz Wojtkowiak, a dru­gi jest Mar­ciano Bru­ma, który trenu­je od początku sezonu – oce­nia „Kiki”.

Marcin Kikut w najbliższym cza­sie praw­dopodob­nie usiądzie do rozmów z Lechem w spraw­ie przedłuże­nia umowy. – Na razie nie mam żad­nych syg­nałów z klubu czy będzie ze mną negocjował kon­trakt. Chcę zostać w Lechu, ale nie zawsze chcieć to móc. Na razie nie mam ofert z innych klubów, ale są zapy­ta­nia – zdradza.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress