02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.17godz.19min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kikut: Dwie zmiany zrobiły różnicę

Wczo­ra­jszy mecz między Lechem, a Podbeskidziem fanom „Kole­jorza” dostar­czył wiele emocji. – Zde­cy­dowanie, to była huśtawka nas­tro­jów – mówił po spotka­niu Marcin Kikut, obroń­ca mis­trza Polski.

 

Obroń­ca Lecha nie wyszedł już na drugą część spotka­nia, ponieważ wcześniej doz­nał urazu. – Mam małe prob­le­my z kolanem, jest skrę­cone. Pier­wsze diag­nozy są jed­nak optymisty­czne. To nie jest nic poważnego i mam nadzieję, że w czwartek będę mógł już trenować – przyz­nał „Kiki”.

Piłkarz drugą połowę meczu mógł już oglą­dać tylko z ław­ki rez­er­wowych. – Szczegól­nie w drugiej częś­ci meczu wyglą­dało to nieźle. Stra­cil­iśmy jed­nak bramkę po akcji, jakich w meczu wiele – zauważył Kikut. – Byliśmy jed­nak zde­ter­mi­nowani i moc­no wierzyliśmy w swo­je umiejęt­noś­ci. Dwie dobre zmi­any zro­biły różnicę – kontynuował.

Obroń­ca „Kole­jorza” zaz­naczył także, że Lech, zdoby­wa­jąc trzy bram­ki w bard­zo trud­nej sytu­acji, potwierdz­ił swo­je wysok­ie umiejęt­noś­ci. – Pokaza­l­iśmy klasę. Najważniejsze jed­nak jest to, że odzyskaliśmy wiarę we włas­ny charak­ter i to, że jesteśmy moc­ni i może­my pod­nieść się z kolan – mówił.

Dro­ga do finału Pucharu Pol­s­ki była dla Lecha niezwyk­le wyboista. – To był nasz cel. Mieliśmy ciężką sytu­ację, ale pokon­al­iśmy trud­ną drogę. Przed nami ostat­ni krok. Zwycięst­wo w finale – zakończył Kikut.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.