02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.15godz.41min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kikut nie porozumiał się z Duńczykami

Marcin Kikut odrzu­cił propozy­cję kon­trak­tu z duńskiego klubu Aarhus GF — poda­je “Przegląd Sportowy”. Były obroń­ca Lecha w poprzed­nim tygod­niu prze­by­wał na tes­tach w tym klu­bie, który chci­ał zatrud­nić 29-let­niego piłkarza. Do tego trans­feru jed­nak nie dojdzie, a sam zain­tere­sowany wró­cił już do kraju.

Od pon­ad dwóch tygod­niu Marcin Kikut nie jest związany umową z żad­nym klubem. Po zaw­iesze­niu negoc­jacji z “Kole­jorzem” i wygaśnię­ciu z końcem czer­w­ca kon­trak­tu z Lechem piłkarz zaczął szukać nowego pra­co­daw­cy. Po udanych dla niego tes­tach w Aarhus GF wydawało się, że to właśnie będzie nowy klub “Kikiego”. Obie strony nie osiągnęły jed­nak porozumienia.

- Ten tem­at jest zakońc­zony — przyz­nał piłkarz. — Muszę uzbroić się w cier­pli­wość, bo rynek jest ter­az taki, a nie inny. Są zapy­ta­nia pol­skie i zagraniczne, ale do konkretów daleko — dodał.

Spośród czterech piłkarzy, którzy odes­zli z Lecha po wygaśnię­ciu umowy, do tej pory tylko Grze­gorz Wojtkowiak znalazł nowy klub. Ten kon­trakt z piłkarzem pod­pisał już w maju. Pozostała trój­ka — Dim­itri­je Injac, Marcin Kikut i Semir Stil­ić wciąż szuka­ją nowego pracodawcy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.