01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.9godz.30min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kikut: Nie wiem, czy pojadę na obóz do Niemiec

Marcin Kikut nie mógł rozpocząć tren­ingów wspól­nie z kolega­mi. Przed dwoma miesią­ca­mi doz­nał on kon­tuzji, która nie dość, że wye­lim­i­nowała go z końców­ki sezonu, to jeszcze z przy­go­towań do kole­jnego. – Wszys­tko jest jed­nak na dobrej drodze, aby w lipcu wró­cić do tren­ingów – mówi obroń­ca Lecha.

 

- Powoli do przo­du, czeka mnie jeszcze trochę pra­cy. Wtedy będę też chci­ałbym być przy­go­towany – przyz­na­je zawodnik.

Lech 9 lip­ca wyjeżdża na zgrupowanie do Niemiec. Nie wiado­mo jeszcze czy Marcin Kikut pojedzie na nie z drużyną. - Roz­maw­iamy z dok­torem i zas­tanaw­iamy się, jakie rozwiązanie będzie najko­rzyst­niejsze. Wiado­mo, że fajnie być z drużyną i trenować przy chłopakach, z drugiej strony tutaj mam fachową obsługę, basen i fizjoter­apeutów. Tutaj pra­ca jest wykony­wana pro­fesjon­al­nie. Tego mogło­by zabraknąć na obozie – oce­nia „Kiki”.

Zawod­nik, choć nie prze­chodz­ił z kolega­mi żad­nych badań pojaw­ił się dzisi­aj w klu­bie. Przez ostat­ni miesiąc zmieniło się jed­nak w wiele. — Dużo zmi­an, zaskaku­ją­cych zmi­an. Zaczy­namy nowy sezon, nowy etap z nowy­mi ludź­mi. Zmi­any, ale rozpoczy­namy ciężką pracę i czekamy na początek sezonu – zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.