01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.8godz.5min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kikut: W rehabilitacji ważna jest determinacja

Dwanaś­cie tygod­ni trwa już prz­er­wa z treningach Marci­na Kiku­ta, który w kwiet­niu doz­nał poważnej kon­tuzji. Obroń­ca „Kole­jorza” prze­chodzi reha­bil­i­tację i czeka na zgodę lekarzy na powrót do zajęć z zespołem. Już wkrótce zacznie bie­gać i kwest­ią cza­su jest jego włącze­nie się do wal­ki o mec­zową osiemnastkę.

 

Ostat­nie tygod­nie spędzał on jed­nak przede wszys­tkim na base­nie. Pra­cow­ał także nad wzmoc­nie­niem kon­tuzjowanej nogi. – Reha­bil­i­tac­ja to przede wszys­tkim dużo pra­cy man­u­al­nej, a także ćwiczeń sta­bi­lizu­ją­cych nogę. Te są coraz cięższe. Mam nadzieję, że już w najbliższym cza­sie zacznę bie­gać, a to będzie syg­nałem do tego, że mój powrót na boisko jest blisko – tłu­maczy Kikut.

Zawod­nik zaz­nacza, że pra­ca nad powrotem do gry w piłkę jest monot­on­na. – Dzień po dniu pow­tarzam te same ćwiczenia, które są lekkie, ale męczą psy­chikę. Trze­ba je kilka­set razy pow­tarzać. Waż­na jest deter­mi­nac­ja, wtedy powrót to formy jest łatwiejszy. Nie moż­na się załamy­wać, choć na pewno są ciężkie dni – zdradza obroń­ca Lecha.

Liczy on na to, że niedłu­go będzie mógł trenować razem z kolega­mi z zespołu. – Czekam na kon­takt z piłką. Mam duży głód pił­ki, nie mam z nią ter­az dużo kon­tak­tu, jedynie czu­cie fut­bolów­ki w nodze. Mam nadzieję, że już niedłu­go będzie on więk­szy – przyznaje.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.