Kilka statystyk na temat Mariusza Rumaka

Mar­iusz Rumak już w 33. meczach prowadz­ił zespół Lecha Poz­nań. W meczu z Podbeskidziem Biel­sko-Biała po raz pier­wszy w spotka­niu jego drużyny padło pięć bramek. Doty­chczas się to nie zdarza­ło. Jest też najskuteczniejszym szkole­niow­cem w Ekstraklasie.

Lech pod wodzą Mar­iusza Ruma­ka gra bard­zo oszczęd­nie. Nie moż­na powiedzieć, że to źle, ponieważ “Kole­jorz” na tym zysku­je. W roz­gry­wkach ligowych tren­er Lecha zdobył już 50 punk­tów, co nie udało się żad­nej z drużyn odkąd trenerem obec­nego wicelid­era T‑Mobile Ekstrak­lasy został właśnie Rumak.

Wraca­jąc do goli. Najcześ­ciej w meczach “Kole­jorza”, gdy jego trenerem był Mar­iusz Rumak padał wynik 1:0 (aż 10 razy). Najrzadziej, tylko raz wyni­ki 2:2 oraz 3:2. Ten ostat­ni, to też spotkanie, w którym padło najwięcej — pięć — goli. W żad­nym spotka­niu obec­ne­mu szkole­niow­cowi Lecha to się nie ptrzy­trafiło. Dość częs­to, bo pię­ciokrot­nie, padały cztery bram­ki, lecz nigdy więcej.

Na szcześ­cie kibice w meczach Ruma­ka oglą­da­ją bram­ki. Tylko trzy razy zdarzyło się, że te nie padły, ale w pozostałych 30 przy­pad­kach przy­na­jm­niej raz pił­ka zna­jdy­wała drogę do siat­ki. I oby jak najczęś­ciej do siat­ki rywala.

Najważniejsze są jed­nak zwycięst­wa. Lech pod wodzą Ruma­ka wygrał już 18 spotkań, 7 zremisował i 8 przegrał.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress