02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.3godz.6min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kim zastąpić “Karolka”? Opcje są dwie

Kim zastąpić “Karolka”? Opcje są dwie

Dłuższa prz­er­wa spowodowana kon­tuzją więzadeł trój­gra­ni­astych Karo­la Linet­tego powodu­je, że na pozy­cji środ­kowego pomoc­ni­ka zro­biło się wolne miejsce. Kim moż­na zastąpić “Karol­ka”?

Jeszcze nie dawno mówiliśmy, że Lech ma w środ­ku pola kłopot bogact­wa. Bo Linet­ty z Trałką w środ­ku pola to dwóch nieza­stą­pi­onych w tej chwili zawod­ników. Bliżej napast­ni­ka zagrać mogą Jevtić z Hamalainen­em. I tutaj mamy dwóch zawod­ników na jed­ną pozy­cję. Wydawało­by się, że bogact­wo wybo­ry. Ale do czasu.

Uraz Linet­tego spwodował, że Rumak kimś będzie musi­ał go zastąpić. Praw­dopodob­nie będzie to właśnie ktoś z dwój­ki Jevtić — Hamalainen. W ostat­nim meczu z Piastem Jevtić zagrał bliżej Trał­ki i to on nom­i­nal­nie zastąpił Karo­la. Tak jak wskazy­wała­by na to zmi­ana. Nie grał on jed­nak na tej samej pozy­cji co Linet­ty, tylko nieco wyżej. Lech wyszedł ofen­sy­wnie, wyższym pressingiem z jed­nym defen­sy­wnym pomoc­nikiem — Trałką.

W zeszłym sezonie jeśli była konieczność zastępy­wa­nia pomoc­ni­ka ze środ­ka pola, to najczęś­ciej do tego zada­nia dele­gowano Hamalainena.Traci on wtedy więcej atutów ofen­sy­wnych, nie roz­gry­wa piłki.

Wszys­tko jed­nak wskazu­je na to, że to ktoś z tej dwój­ki zastąpi kon­tuzjowanego Linet­tego. Jak wypad­nie przekon­amy się już w czwartek. Jeśli wybór Ruma­ka się sprawdzi, to jeszcze przed przy­na­jm­niej kole­jne trzy tygod­nie będzie miał on niemal pewny skład.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.