02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.15godz.19min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Klichowicz: Cieszę się, że udało mi się zadebiutować

Klichowicz:  Cieszę się, że udało mi się zadebiutować

Mecz z Wartą był ważny nie tylko dla Jas­mi­na Buri­cia, który po dłuższej absencji z piłką wró­cił do bram­ki Lecha. W tym spotka­niu po raz pier­wszy w pier­wszym zes­pole zagrał także Mateusz Klichowicz.

Jest on napast­nikiem zespołu rezerw,do których trafił zimą z Gro­mu Plewiska. W rundzie jesi­en­nej zdobył na boiskach III ligi 12 bramek, wios­ną dołożył 6 i jest najskuteczniejszym zawod­nikiem rozgrywek.

- Mam nadzieję, że uda mi się strzelić jeszcze kil­ka bramek i zdobyć koronę króla strzel­ców — przyz­nał po sobot­nim meczu z Wartą.

Ambic­je ma jed­nak więk­sze, ponieważ jego celem jest debi­ut w Ekstrak­lasie. — Każdy patrzy przed siebie. Najpierw jed­nak muszę ciężko pra­cow­ać na treningach, żeby dostać szan­sę gry w kole­jnych sparingach. Mam nadzieję, że tren­er ponown­ie mi zau­fa. Na razie cieszę się, że udało mi się zade­bi­u­tować — powiedzi­ał Klichowicz.

Musi się jed­nak liczyć z tym, że konkurencję ma dużą. Teodor­czyk w Ekstrak­lasie zdobył 18 bramek, do zespołu wchodzi młody Kow­nac­ki, który w meczu z Wartą nie tylko zdobył bramkę, ale także asys­tował przy trafie­niu Claasse­na. Po tren­ingów wraca także powoli Ubiparip.

Na razie Kli­chow­icz dostał 30-min­u­tową szan­sę w spotka­niu der­bowym z Wartą. Bram­ki nie zdobył, ale też w drugiej połowie zespół był złożony głównie z rez­er­wowych zawod­ników Lecha oraz tych, którzy ostat­nio grali mniej. Pod­sta­wowy­mi piłkarza­mi Lecha byli jedynie Linet­ty i Kamiński.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.