02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.3godz.27min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Klimczak: Artiom pomoże zrealizować cele sportowe

- Są takie ofer­ty, które powodu­ją, że zawod­nik zaczy­na zas­tanaw­iać się, co dalej robić, jeśli chodzi o decyzję: pozostać czy ode­jść z Lecha. Robimy wszys­tko, proszę mi wierzyć, by Artiom został z nami do koń­ca sezonu- przyz­nał w roz­mowie ze stacją WTK prezes Lecha, Karol Klimczak.

Zaz­naczył on jed­nak, że nieza­leżnie od trans­feru piłkarza nie będzie prob­lemów z budżetem klubu, który w ostat­nim cza­sie został pod­dany poważnej pró­bie. - Bez sprzedaży Artioma sobie poradz­imy z budżetem. To nie jest warunek konieczny, by dopiąć budżet. Oczy­wiś­cie, sprzedaż Rud­niewa to był­by dopływ pieniędzy, ale w tym biz­ne­sie nie tylko i wyłącznie dopływ pieniędzy jest istot­ny. Ważne są też cele sportowe. I te cele sportowe musimy zre­al­i­zować. I z pomocą m.in. Artioma je zre­al­izu­je­my — tłumaczył.

Prezes Lecha odniósł się także to kwestii Manuela Arboledy i jego słab­szej dys­pozy­cji w min­ionym roku, po pod­pisa­niu nowej umowy z “Kole­jorzem”. - Manuel Arbole­da jest bard­zo dobrym zawod­nikiem. W momen­cie, kiedy pod­pisy­wal­iśmy ten kon­trakt, bard­zo nam zależało — także kibi­com — by Manuel został w Poz­na­niu. W tej chwili mogę powiedzieć w ten sposób: cieszę się, że Manuel Arbole­da wraca do formy, że bard­zo ciężko trenu­je. Kiedy jest w formie, kiedy gra i dużo daje zespołowi, wtedy może­my powiedzieć, że jest wart swoich pieniędzy — zaznaczył

- W momen­cie kiedy siedzi na ław­ce, kiedy de fac­to nie pracu­je i nie zara­bia, zaczy­namy się zas­tanaw­iać, czy to była właś­ci­wa decyz­ja. Manuel Arbole­da w formie jest potrzeb­ny tej drużynie — dodał.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.