27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.0godz.31min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kolejna edycja Lech Cup już w grudniu w Poznaniu!

Kolejna edycja Lech Cup już w grudniu w Poznaniu!

W grud­niu czołowe drużyny po raz kole­jny powrócą do Poz­na­nia, by rywal­i­zować w jed­nym z najbardziej prestiżowych turniejów U‑12 w Europie Środ­kowo-Wschod­niej. Znamy wszys­t­kich uczest­ników wydarzenia, którzy staną do wal­ki o tro­feum Lech Cup w poz­nańskiej Arenie.

W meczu finałowym zeszłorocznego turnieju druży­na Herthy Berlin nie pozostaw­iła żad­nych złudzeń i pewnie pokon­ała Juven­tus Turyn aż 5:2. Tri­umfa­tor roz­gry­wek również w tym roku przy­jedzie do Poz­na­nia, by potwierdz­ić swo­ją dobrą for­mę i wal­czyć o najwyższe cele.

Oprócz gospo­darza, Lecha Poz­nań oraz drużyny z Berli­na, która jest czterokrot­nym zwycięzcą turnieju, w poz­nańskiej Are­nie do rywal­iza­cji staną Bay­ern Monachi­um, RSC Ander­lecht, FC Basel, Chelsea Lon­dyn, Man­ches­ter City oraz Spar­ta Pra­ga. Emocji na pewno nie zabraknie, szczegól­nie kiedy stawką jest tak prestiżowe tro­feum młodzieżowe!

W gronie drużyn wymieni­anych jako faworyci turnieju Lech Cup nie może zabraknąć młodych zawod­ników FC Basel. Mis­trz Szwa­j­carii od kilku lat uznawany jest za jed­ną z najlep­szych akademii piłkars­kich na świecie i po raz kole­jny przy­jedzie do stol­i­cy Wielkopol­s­ki, żeby sprawdz­ić się w rywal­iza­cji z rówieśnika­mi z czołowych europe­js­kich klubów.

Wychowankowie Bazylei trafi­a­ją do najlep­szych drużyn na świecie, m.in. Ivan Rak­i­tić wys­tępu­je w Barcelonie, Xher­dan Shaqiri grał najpierw w Bay­ernie Monachi­um, a potem w Interze Medi­olan, Gran­it Xha­ka jest piłkarzem Arse­nalu Lon­dyn, a zaled­wie 19-let­ni Breel Embo­lo już w zeszłym roku dał się poz­nać z dobrych wys­tępów na are­nie międzynarodowej.

Już w grud­niu kibice będą mogli przyjrzeć się młodym zawod­nikom, dla których Lech Cup jest jed­nym z przys­tanków do pier­wszych drużyn najwięk­szych klubów na świecie. Serdecznie zaprasza­my do poz­nańskiej Areny!

Infor­ma­c­ja prasowa

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Legia Warszawa - Korona Kielce

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.