01.02.2023, g. 19:00
PKO BP Ekstraklasa
Miedź Legnica vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.16godz.51min.
14.75 X3.60 21.73 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kolejny transfer ze Szwecji? Rumak jedzie po napastnika

Abi­o­la Adede­ji Dau­da jest kole­jnym piłkarzem, którego w let­nim okienku trans­fer­owym będzie obser­wował tren­er Mar­iusz Rumak — infor­mu­je wielkopolskisport.pl. To już pią­ty napast­nik na liś­cie życzeń Lecha Poz­nań. Do trans­fer­ów pozostałej czwór­ki z różnych przy­czyn nie doszło.

Dau­da jest Nigeryjczykiem, który wys­tępu­je obec­nie w Kalmar FF. W obec­nym sezonie, roz­gry­wanym sys­te­mem wios­na-jesień w 15 meczach zdobył sie­dem bramek, z czego aż trzy w spotka­niu z BK Hack­en. Pon­ad­to w sześ­ciu meczach w europe­js­kich pucharach w tym sezonie zdobył trzy bram­ki. Jego Kalmar FF jed­nak odpadło z rywal­iza­cji o fazę grupową Ligi Europy, prze­gry­wa­jąc rywal­iza­cję z Young Boys Berno.

Wcześniej wyty­powanym zawod­nika­mi, do których trans­feru nie doszło to 24-let­ni Holen­der Tjaronn Chery z ADO Den Haag, numerem dwa Island­czyk Alfred Finnbo­ga­son, wys­tępu­ją­cy w szwedzkim Helsin­gorgs, który jed­nak wybrał trans­fer do Heeren­veen. Kole­jnym piłkarza­mi byli Lui­gi Bru­ins z Excel­sioru Rot­ter­dam czy Waris Majeed z Haeck­en. Warto także wspom­nieć Sai­diego Ntibazonkizę, który nie zdał testów medycznych.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.