02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.13godz.44min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kolejorz” goni Wisłę

Lech, po czterech kolejkach,zajmuje drugie miejsce w tabeli rundy wiosen­nej. Przed nim jest tylko Wisła Kraków. “Kole­jorz” zgro­madz­ił dziewięć punk­tów. Oczko mniej ma Śląsk Wrocław, który jest najbliższym rywalem mis­trza Polski.

 

Gra drużyny prowad­zonej przez Jose Mari Bakero pozostaw­ia wiele do życzenia, ale trud­no ode­brać jej skuteczność. W rundzie wiosen­nej awan­sował on z 11. na 5. miejsce w lidze, mija­jąc po drodze GKS Bełchatów, Górnik Zabrze i Koronę Kielce.

Lech wios­ną zdobył sześć bramek. Tylko trzy zespoły strzeliły więcej: Wisła (8 bramek), Cra­covia i Górnik Zabrze (7 bramek). Stracił ich również mało: zaled­wie jed­ną i pod tym wzglę­dem jest najlep­szym zespołem pol­skiej Ekstrak­lasy na wiosnę.

Optymizmem napawać może również fakt, że w roz­gry­wkach ligowych „Kole­jorz” na wios­nę, przed włas­ną pub­licznoś­cią, nie prze­grał, a odniósł dwa zwycięst­wa: z Widzewem Łódź oraz Jagiel­lonią Białystok.

Celem Lecha jest jed­nak wal­ka o czołową trójkę i awans do europe­js­kich pucharów, a aby to osiągnąć potrze­bu­je­my jeszcze kilku zwycięstw. Skutecz­na, okras­zona zdoby­ciem kole­jnych punk­tów, gra może być powo­dem do awan­su na upragnione trze­cie, a może nawet wyższe miejsce. Pił­ka cały czas jest w grze, a na 11 kole­jek przed końcem, stra­ta do lid­era wynosi tylko i aż 9 punktów.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.