06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.10godz.33min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Koncentracja będzie kluczem do awansu

Koncentracja będzie kluczem do awansu

Druży­na Wiary Lecha już w najbliższą niedzielę ma szan­sę, by wywal­czyć na boisku upragniony awans. Drzwi do okręgów­ki są już lekko uchy­lone. Jedyne, co trze­ba zro­bić to lekko je popch­nąć, czyli zdobyć trzy punk­ty. Na końcu meczu wszyscy mamy nadzieję na wielką radość wraz z przy­były­mi do Kleszczewa kibicami.

ejberempire

Wszyscy do Kleszczewa” — może­my przeczy­tać na pro­filu DWL na jed­nym z por­tali społecznoś­ciowych. Wiel­ka mobi­liza­c­ja pokazu­je, jak bard­zo Drużynie zależy na wygranej. Dop­ing przez cały mecz niejed­nokrot­nie niósł Kiboli do zwycięst­wa. Przykła­dem może być poprzed­nie spotkanie w Puszczykowie. Pomi­mo czer­wonej kart­ki na początku drugiej połowy, niesamowi­ta atmos­fera na try­bunach zmo­bi­li­zowała podopiecznych tren­era Kus­to­nia do wal­ki, a ostate­cznie do wygranej.

Do koń­ca roz­gry­wek pozostały jeszcze dwie kole­j­ki. Sprawa awan­su mogła wyjaśnić się już przed tygod­niem, jed­nak wcześniejsza prze­grana 1:2 z Mara­tończykiem Brzeźno opóź­nia nieco zaplanowaną radość. Głównym rywalem DWL jest Orkan Jarosław­iec, który cały czas czeka na potknię­cie Drużyny i ma nadzieję na przeskocze­nie prze­ci­wni­ka. Kom­fort tren­era Kus­to­nia pole­ga na tym, że wszys­tko jest w nogach jego zawod­ników. Jeden gol więcej od Clesce­vii w niedzielę i wszys­tko będzie już jasne: DWL w V lidze.

Ale może nie być to takie łatwe, jak się wyda­je. Clesce­via pla­su­je się na czwartej pozy­cji. Nierówne wios­na na pewno nie przekreśli prag­nienia drużyny z Kleszczewa na utar­cie nosa Drużynie Kiboli. Potrzeb­ne jest skupi­e­nie od pier­wszej do ostat­niej min­u­ty i oczy­wiś­cie głośny dop­ing. Dop­ing, który na pewno i tym razem poniesie kolegów po sza­lu do zwycięstwa.

Mecz odbędzie się w niedzielę, 14 czer­w­ca o godzinie 14:00 w Kleszczewie.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.