Koncert Jubileuszowy z okazji 90-lecia klubu

Już w sobotę wiec­zorem w Auli Uni­w­er­syteck­iej odbędzie się Kon­cert Jubileuszowy z okazji 90-lecia Lecha Poz­nań. Biletów od jakiegoś cza­su już nie ma, ponieważ rozeszły się w mgnie­niu oka. To nie oznacza jed­nak, że to wydarze­nie ominie tych, którzy nie zdążyli zakupić wejś­ciów­ki. Kibice będą mogli obe­jrzeć je w telewizji.

Na tych, którzy pojaw­ią się w sobotę o 18:00 w Auli czeka wiele atrakcji, w tym przede wszys­tkim kon­cert muzy­ki fil­mowej Woj­ciecha Kila­ra, którą wykona Orkies­tra Fil­har­monii Poz­nańskiej pod batutą Mar­ka Pijarowskiego.

- Lech to his­to­ria wiel­ka, waż­na i ciesze się, że dobi­jamy do koń­ca przy­go­towań. Wybral­iśmy sym­bol­icznie 90 ludzi od 1922 roku, których chce­my uhonorować. Ten kon­cert ma być hoł­dem i podz­iękowaniem dla nich. Mamy dla nich spec­jal­nie przy­go­towany medal, który jest jedyny w swoim rodza­ju.  Przy­go­towal­iśmy też listy grat­u­la­cyjne dla spon­sorów i ludzi, którzy przy­czynili się do sukcesów klubu i rozpowszech­ni­a­n­iu infor­ma­cji o nim — mówił Arka­diusz Kasprzak.

Pod­czas kon­cer­tu zor­ga­ni­zowany zostanie także konkurs, w którym będzie moż­na wygrać spec­jal­nie przy­go­towaną skórzaną piłkę z okazji 90-lecia klubu, z pod­pisa­mi piłkarzy. Będzie moż­na także takie pił­ki zakupić.

A dla tych, którzy nie zdążyli kupić biletów na kon­cert, czeka trans­mis­ja w telewiz­ji — TVP Poznań.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress