Kontuzja Rudneva, w poniedziałek badania

W dolic­zonym cza­sie piątkowego meczu z Polonią Warsza­wa urazu doz­nał Artiom Rud­nev. Napast­nik Lecha naciągnął mięsień półś­cięg­nisty, ale trud­no powiedzieć, kiedy wró­ci do gry. Na pewno czeka go prz­er­wa w treningach, być może będzie gotowy na następ­ny mecz “Kole­jorza” z Podbeskidziem Biel­sko-Biała, choć pojaw­ia­ją się również infor­ma­c­je, że Łotysza może czekać pon­ad miesięcz­na pauza w treningach.

W poniedzi­ałek sna­jper prze­jdzie szczegółowe bada­nia USG, po których sztab medy­czny będzie miał więcej infor­ma­cji doty­czą­cych stanu zdrowia Artioma Rud­ne­va. Wtedy też okaże się na ile poważ­na jest kon­tuz­ja zawod­ni­ka Lecha. Przy­pom­ni­jmy, że już przed meczem z Legią napast­nik borykał się z prob­le­ma­mi zdrowotnymi.

Artiom Rud­nev jest najskuteczniejszym piłkarzem drużyny. Zdobył czter­naś­cie bramek w lidze i trzy w Pucharze Pol­s­ki. wys­tąpił w pięt­nas­tu spotka­ni­ach. Ostat­nią bramkę zdobył w meczu Pucharu Pol­s­ki z Polonią Bytom, w lidze trafił pon­ad miesiąc temu w rywal­iza­cji z Cra­cov­ią na początku października.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress