Kontuzje Rudneva i Wołąkiewicza

Artiom Rud­nev miał ostat­nio prob­le­my ze zdrowiem. Pod­czas dzisiejszej kon­fer­encji pra­sowej tren­er wyjaśnił dokład­nie, jaki jest obec­ny stan Rud­ne­va i czy będzie mógł wys­tąpić pod­czas niedziel­nego meczu. Odpowiedzi­ał także na pytanie doty­czące Huber­ta Wołąkiewicza.

- Dolegli­wość Artioma nie jest sprawą mięśniową, tak jak mówiły pier­wsze diag­nozy. Jest  to sprawa sys­te­mu ner­wowego. Chodzi dokład­niej o nerw kul­szowy. W związku z tym bard­zo trud­no przewidzieć jak będzie wyglą­dał prze­bieg tego leczenia. Dziś trenował, ale co ważne nie jest to sprawa mięśniowa, mimo, że sam nerw odd­zi­ału­je na mięśnie. Ter­az trze­ba poszukać przy­czyny — mówił Bakero.

- Dziś był lże­jszy tren­ing i Hubert trenował, ale zobaczymy jak będzie jutro. Kon­tuz­ja Wołąkiewicza jest inna. To sprawa łyd­ki i nie ma przy tym żad­nych więcej znaków zapy­ta­nia co do tego — dodał.

Miejmy nadzieję, że stan zdrowia obu Lechitów szy­bko się poprawi i będą oni do dys­pozy­cji szkole­niow­ca pod­czas najbliższych meczów

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Legia Warszawa - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Śląsk Wrocław - Warta Poznań

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress