Kontuzjowani jeszcze nie wracają

lech-historiaSztab szkole­niowy Lecha Poz­nań nadal ma sporo prob­lemów kadrowych. Do drużyny dołączył już zdrowy Dar­iusz Formel­la, ale tren­erzy nadal czeka­ją na kole­jnych zawod­ników.

Prob­le­my nie opuszcza­ją Jas­mi­na Buri­cia. — Wyszedł w czwartek na tren­ing, ale to nie dokończył. Lekarze pode­j­mu­ją decyzję czy będzie trenował — przyz­nał Rumak.

Do zajęć wró­cił już Bar­ry Dou­glas. - W poprzed­nim tygod­niu trenował z nami, ale nie we wszys­t­kich ćwiczeni­ach brał udzi­ał. Potrze­ba jeszcze cza­su zan­im będzie w takiej dys­pozy­cji, żeby zagrać mecz — zaz­naczył tren­er.

Dolegli­woś­ci nadal mają Keb­ba Ceesay i Tomasz Kędzio­ra. - Keb­ba ma stan zapal­ny w kostce, którą miał oper­owaną. Lekarze próbu­ją coś z tym robić. Tomek ma podob­ny uraz co wcześniej. Nie będę go tym razem przyśpieszał, bo mógł­by zagrać w niedzielę w Niecieczy, ale to było­by niepotrzeb­ne. Chce­my, żeby się wyleczył, bo liczę na niego w tym sezonie — mówił szkole­niowiec.

Najdłużej jed­nak czekać będzie na Rafała Murawskiego. - Nie wiem kiedy będzie. Nie wiem. Na początku miał wró­cić 1 lip­ca, potem 1 sierp­nia, mamy połowę i nadal nie wiado­mo kiedy będzie gotowy. Powoli sta­ję się ekspertem od zdjęć rentgenows­kich, bo lekarze mi je pokazu­ją. Wszys­tko zmierza w dobrym kierunku, ale trwa to dłu­go - zaz­naczył Rumak.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress