01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.21min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kotor” talizmanem Lecha?

kotorowskiKon­tuz­ja Jas­mi­na Buri­cia i zmi­ana bramkarza w 24. ligowej kole­jce. Zaraz, zaraz… skąd już to znamy. Dokład­nie z sezonu mistrzowskiego.

Właśnie wtedy, w maju 2010 roku Boś­ni­ac­ki bramkarz wypadł z powodu urazu do koń­ca sezonu, a jego miejsce w bram­ce “Kole­jorza” zajął… Krzysztof Kotorows­ki. Burić narzekał wów­czas na uraz mięś­nia czworogłowego, a po jed­nym z tren­ingów poczuł dodatkowy ból w nodze i sezonu już nie dokończył.

Kotor” w bram­ce stanął od meczu 24. kole­j­ki prze­ci­wko Arce Gdy­nia. Od tego meczu Lechi­ci już nie prze­grali. Zan­otowali wów­czas sześć zwycięstw i jeden remis, co poz­woliło sięgnąć im po tytuł mis­tr­zows­ki przed Wisłą Kraków.

Wczo­raj w trak­cie spotka­nia tej samej kole­j­ki ligowej Jasiu Burić doz­nał fatal­nie wyglą­da­jącego urazu i dzisi­aj będzie miał przeprowad­zone badanie, które określi jak bard­zo poważny jest to uraz. Pier­wsze diag­nozny mówią o wybi­ciu, cho­ci­aż jeszcze w trak­cie spotka­nia speku­lowano o możli­wym zła­ma­niu palca.

Boś­ni­a­ka w trak­cie meczu zmienił Krzysztof Kotorows­ki, który w kilku sytu­ac­jach uchronił Lecha od straty bram­ki. Bramkarz Lecha pomógł “Kole­jor­zowi” w odniesie­niu zwycięst­wa, a sko­jarzenia z sezonem mis­tr­zowskim nasuwa­ją się same. Czy i tym razem “Kotor” będzie tal­iz­manem Lecha Poznań?

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.