11.02.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Wisła Płock vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.6godz.35min.
13.80 X3.50 21.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kotor” talizmanem Lecha?

kotorowskiKon­tuz­ja Jas­mi­na Buri­cia i zmi­ana bramkarza w 24. ligowej kole­jce. Zaraz, zaraz… skąd już to znamy. Dokład­nie z sezonu mistrzowskiego.

Właśnie wtedy, w maju 2010 roku Boś­ni­ac­ki bramkarz wypadł z powodu urazu do koń­ca sezonu, a jego miejsce w bram­ce “Kole­jorza” zajął… Krzysztof Kotorows­ki. Burić narzekał wów­czas na uraz mięś­nia czworogłowego, a po jed­nym z tren­ingów poczuł dodatkowy ból w nodze i sezonu już nie dokończył.

Kotor” w bram­ce stanął od meczu 24. kole­j­ki prze­ci­wko Arce Gdy­nia. Od tego meczu Lechi­ci już nie prze­grali. Zan­otowali wów­czas sześć zwycięstw i jeden remis, co poz­woliło sięgnąć im po tytuł mis­tr­zows­ki przed Wisłą Kraków.

Wczo­raj w trak­cie spotka­nia tej samej kole­j­ki ligowej Jasiu Burić doz­nał fatal­nie wyglą­da­jącego urazu i dzisi­aj będzie miał przeprowad­zone badanie, które określi jak bard­zo poważny jest to uraz. Pier­wsze diag­nozny mówią o wybi­ciu, cho­ci­aż jeszcze w trak­cie spotka­nia speku­lowano o możli­wym zła­ma­niu palca.

Boś­ni­a­ka w trak­cie meczu zmienił Krzysztof Kotorows­ki, który w kilku sytu­ac­jach uchronił Lecha od straty bram­ki. Bramkarz Lecha pomógł “Kole­jor­zowi” w odniesie­niu zwycięst­wa, a sko­jarzenia z sezonem mis­tr­zowskim nasuwa­ją się same. Czy i tym razem “Kotor” będzie tal­iz­manem Lecha Poznań?

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.