Kotorowski: Braga to trudny przeciwnik, ale do przejścia

Coraz częś­ciej w myślach nie tylko kibiców, ale także piłkarzy przewi­ja­ją się myśli doty­czące spotkań ze Sportingiem Bra­ga. Po długich przy­go­towa­ni­ach zawod­ników mis­trza Pol­s­ki czeka prawdzi­wy test, który trwać będzie do koń­ca maja.

Na pier­wszy plan wychodzi obec­nie spotkanie w Lidze Europy. To zdaniem wielu jeden z najważniejszych dwumeczów „Kole­jorza” w najbliższym cza­sie. – Do Poz­na­nia przy­jeżdżały wielkie mar­ki, które schodz­iły z boiska z pod­ku­loną głową. W fazie grupowej pokaza­l­iśmy charak­ter i naszą siłę – przyz­nał Kotorows­ki. — Zmyliśmy też plamę po trud­nym meczu z Interem Baku. Pamię­tać należy, że to spotkanie rozpoczęło naszą udaną przy­godę w pucharach – dodał.

Bramkarz Lecha pod­kreśla, że po długiej prz­er­wie w meczach zawod­ni­cy powoli zaczy­na­ją czuć, że zbliża się start rundy. — Myślę, że po obozie w Hisz­panii już poczuliśmy atmos­ferę i piłkę, bo mieliśmy dobre warun­ki do przy­go­towań. Ter­az myślimy tylko o Bradze. To trud­ny prze­ci­wnik, ale do prze­jś­cia. Taki mamy plan, aby go zre­al­i­zować – zaznaczał.

Nie tylko piłkarze, ale także władze Lecha pra­cow­ały nad poprawą jakoś­ci gry zespołu. Do Poz­na­nia trafiło kilku graczy. — Ciężko mnie ocenić trans­fery. Od tego są dzi­en­nikarze i kibice. Na pewno trafili do Poz­na­nia dobrzy piłkarze – mówił „Kotor”.

Nie ma on żad­nych wąt­pli­woś­ci, że nowe twarze, a także Ci którzy na Buł­garską wró­cili, szy­bko zaak­li­matyzu­ją się w stol­i­cy Wielkopol­s­ki.  — Sądzę, że wkom­ponu­ją się w zespół. Ślusars­ki i Muraws­ki zna­ją tę drużynę, więc wkom­ponu­ją się w nią bez prob­le­mu. Przyszedł nowy napast­nik, dajmy mu trochę cza­su. Ma poję­cie o piłce, a wykład­nią będą mecze – zauważył bramkarz mis­trza Polski.

W czwartek zawod­ników Lecha czeka mecz z Bragą. Golkiper „Kole­jorza” nie chci­ał jed­nak obiecać zwycięst­wa w tym meczu.  - Obiecać jest ciężko. W każdym razie wiem, że będziemy się starać i wal­czyć o koń­ca. To sport, więc wynik jest sprawą otwartą. Będziemy wal­czyć na sto pro­cent i do upadłego – zakończył Kotorowski.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress