02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.19godz.38min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kotorowski: Chcemy znów wielkich drużyn na Bułgarskiej

- Niek­tóre ligowe zespoły dopiero jadą na zgrupowanie, my musimy być gotowi na spotkanie o dużą stawkę już na początku lip­ca. To nie jest spar­ing. Musimy być gotowi ter­az, na wrze­sień, listopad i grudzień – mówił Krzysztof Kotorows­ki, pod­kreśla­jąc wagę rozpoczy­na­jącego się wcześnie sezonu.

Kotor” wypowiedzi­ał się także o najbliższym rywalu, zes­pole Żety­su: — Jeśli gra­ją mecze co tydzień i są w ryt­mie, to jest dla nich duży plus. Oglą­dal­iśmy skró­ty ich spotkań, mamy pogląd jak się prezen­tu­ją, ale będę mądrze­jszy po pier­wszym meczu. Gral­iśmy już w Azer­be­jdżanie i to były trudne poty­cz­ki. W grze tych zespołów nie było wirtuoz­erii, ale niebez­pieczeńst­wo zawsze istniało.

Wygrana jest jas­nym celem. — Nasze zwycięst­wo jest obow­iązkiem, gdy ryw­al jest niżej notowany. Musimy pamię­tać o przy­go­dach Wisły i Jagiel­lonii w pucharach. Żety­su także potrafi grać w piłkę. Każdy będzie skon­cen­trowany, ale nie może­my być zbyt pewni siebie. Przyjdzie na pewno dużo kibiców. Chcieliśmy grać w Lidze Europy, musimy być gotowi na presję i odpowiedzial­ność – zaz­nacza golkiper Lecha.

Doda­je potem, że: — Zawsze gramy o fazę grupową, nie ma co do tego wąt­pli­woś­ci. Każdy kole­jny mecz jest najważniejszy, ale za daleko w przyszłość nie wyb­ie­gamy. Czeka nas sporo spotkań, żeby tam trafić. Nie ma co płakać, tylko trze­ba prze­chodz­ić poszczególne dra­bin­ki. Faza grupowa to coś wspani­ałego, doświad­czyliśmy już tego. Chce­my, żeby na Buł­garską znów zaw­itały wielkie drużyny.

Na końcu, Kotorows­ki zaz­naczył, że wolał­by rozstrzygnąć dwumecz z Żety­su bez koniecznoś­ci roz­gry­wa­nia konkur­su rzutów karnych. — Myślę, że poradz­imy sobie bez jede­nastek. Te trenin­gi z karny­mi wyglą­da­ją różnie. Na Euro wiel­cy nie trafi­a­ją, poza mecza­mi pewnie 10 na 10 to gole. Tego ele­men­tu nie da się w pełni wytrenować.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.