Kotorowski: Fajnie, że wracamy na Bułgarską

Lid­er T‑Mobile Ekstrak­lasy po prz­er­wie na reprezen­tac­je swój ligowy mecz roze­gra kole­jny raz w piątek. Jed­nak nie tylko w 6. kole­jce, ale także 7. i 8. zagra w tym samym dniu. - Piąt­ki są świetne do gry w piłkę, jeśli się wygry­wa swój mecz - przyz­na­je Krzysztof Kotorowski.

Bramkarz Lecha przyz­na­je, że zespół nie musi wtedy oglą­dać się na rywali, a na bezpośred­nich prze­ci­wnikach wymusza dodatkową presję. — Szko­da, że ostat­nio prze­gral­iśmy w Zabrzu. Inne drużyny nie wyko­rzys­tały naszego potknię­cia i nadal jesteśmy lid­erem. Żal jed­nak, bo mogliśmy uciec prze­ci­wnikom, ale jest jeszcze trochę meczów przed nami i wiele może się zdarzyć — mówi “Kotor”.

Zdaniem piłkarza duże znacze­nie dla obec­nej formy i dys­pozy­cji Lecha będzie miała świado­mość tego, że wraca on na Buł­garską. Nie tylko roz­gry­wać będzie tam mecze, ale również przeprowadzać trenin­gi o co w ostat­nich tygod­ni­ach było trud­no. - Fajnie, że wracamy. Dobrze, że nie musimy już jeźdz­ić na trenin­gi w różne miejs­ca. Oczy­wiś­cie klub zag­waran­tował nam dobre warun­ki, ale Buł­gars­ka to nasz dom. Dzięku­je­my także innym ośrod­kom, że umożli­wiły nam trenowanie na ich obiek­tach - przyz­na­je Kotorowski.

Liczy on, że na pier­wszym meczu w tym sezonie na Sta­dion­ie Miejskim pojawi się wielu kibiców. - Jestem optymistą i myślę, że może być kom­plet - twierdzi bramkarz.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress