02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.1godz.39min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kotorowski: Jestem głodny gry

Krzysztof Kotorows­ki to najbardziej doświad­c­zony zawod­nik Lecha. Ma 35 lat i choć do klubu zostali sprowadzani kole­jni bramkarze (Dol­ha, Turi­na, Kasprzik, obec­nie Burić), to “Kotor” nie daje za wygraną i z każdym kole­jnym rywal­iza­cję wygry­wał. Ter­az przyz­na­je, że jeszcze przez min­i­mum rok będzie grał w piłkę.

- Nie ma co ukry­wać, że moja przy­go­da z piłką dob­ie­ga koń­ca, aczkol­wiek 35. rok życia dla bramkarza nie jest tragedią. Tym bardziej że – odpukać – omi­ja­ją mnie kon­tuz­je. Jak na razie jestem gotowy do rywal­iza­cji i głod­ny gry. Myślę, że po sezonie usiądziemy z zarzą­dem i tren­era­mi i zobaczymy, jak będzie wyglą­dała sytu­ac­ja z bramkarza­mi w klu­bie. Jeszcze przez min­i­mum rok Jas­min Burić będzie musi­ał być czu­jny — mówi o schyłku swo­jej kari­ery golkiper “Kole­jorza”.

Kotorows­ki zapewni, że Lech — mimo ode­jś­cia Wojtkowia­ka, Stili­cia i Rud­ne­va — będzie wal­czył o “majs­tra”. — Cały czas mówiłem, że Lech będzie grał o mis­tr­zost­wo i tak będzie też tym razem. Choć nie ma co ukry­wać, że klub moc­no osłabił się w tym okienku trans­fer­owym. Zawsze gramy o najwyższe cele i nie wyobrażam sobie, żeby Lech nie zak­wal­i­fikował się w przyszłym roku do europe­js­kich pucharów. Druży­na wciąż ma olbrzy­mi potencjał.

Wychowanek Olimpii Poz­nań zad­owolony jest z pra­cy tren­era Mar­iusza Ruma­ka. - Tren­er spełnił swo­je zadanie. Sytu­ac­ja była trud­na i razem z nim udało się nam wyjść z tego obron­ną ręką. Liga Europy była planem min­i­mum. Nie było nam dane założyć medali na szy­je, ale zagramy w pucharach. Szkole­niowiec w pełni zasłuże­nie otrzy­mał nową umowę. Tren­er Rumak jest konkret­ny, wie czego chce. A ja lubię ludzi, którzy otwar­cie i wprost mówią to, co myślą.

Na koniec odniósł się jeszcze do atmos­fery, która — jak zapew­nia — jest dobra. - Atmos­ferę wszędzie robi wynik. My — jak na sytu­ację, w jakiej się znaleźliśmy — zro­bil­iśmy bard­zo dobry, więc nie ma żad­nych niejasności.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.