01.02.2023, g. 19:00
PKO BP Ekstraklasa
Miedź Legnica vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.11godz.32min.
14.75 X3.60 21.73 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kotorowski: Nie ma co ukrywać, że daliśmy d*** z Miedzią

Kotorowski: Nie ma co ukrywać, że daliśmy d*** z Miedzią

Krzysztof Kotorows­ki przyz­nał, że poraż­ka z Miedz­ią dla wszys­t­kich była dotk­li­wa i nie powin­na się zdarzyć, a jedynie zwycięst­wa­mi piłkarze mogą odbu­dować zau­fanie kibiców.

Ostat­ni tydzień nie był łatwy dla piłkarzy oraz kibiców poz­nańskiego klubu. Lech odpadł z roz­gry­wek Pucharu Pol­s­ki i w tym sezonie będzie wal­czył jedynie o mis­tr­zost­wo Pol­s­ki. — Wiemy, jaki był tydzień. Huśtawka czekała na nas w szat­ni. Nie ma co ukry­wać, że dal­iśmy d*** z Miedz­ią. Nie tak to miało wyglą­dać. Musieliśmy odbu­dować zau­fanie kibiców oraz swo­je tylko i wyłącznie wygraną — sko­men­tował zeszło­ty­god­niowe wydarzenia “Kotor”.

W Ekstrak­lasie nie idzie Lechowi naj­gorzej. Kole­jorz wygrał w ostat­niej kole­jce z Ruchem Chorzów 4:2. Piłkarze pokaza­li charak­ter. Mimo tego, iż prze­gry­wali potrafili się pod­nieść i powal­czyć o koń­cowy sukces.- W lidze nie jest naj­gorzej. Nie tak to miało wyglą­dać. Liga pokaza­ła, że jed­nak może­my się liczyć. Zagral­iśmy fajny mecz, w dobrym tem­pie do ostat­niej min­u­ty — powiedzi­ał golkiper niebiesko-białych.

Lech nie zamierza spocząć na lau­rach. Przed lechi­ta­mi kilku­nas­tod­niowa prz­er­wa, jed­nak już 25 listopa­da poz­na­ni­a­cy zmierzą się z Cra­cov­ią, która w ostat­nim cza­sie bard­zo dobrze spisu­je się lidze — Cra­covia to sil­ny zespół, który potrafi grać w piłkę. Ma swój styl. W składzie jest kilku dobrych piłkarzy. Będzie to ciężkie spotkanie — oce­nia rywala Kotorowski.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.