02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.3godz.14min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kotorowski: Nie ma co ukrywać, że daliśmy d*** z Miedzią

Kotorowski: Nie ma co ukrywać, że daliśmy d*** z Miedzią

Krzysztof Kotorows­ki przyz­nał, że poraż­ka z Miedz­ią dla wszys­t­kich była dotk­li­wa i nie powin­na się zdarzyć, a jedynie zwycięst­wa­mi piłkarze mogą odbu­dować zau­fanie kibiców.

Ostat­ni tydzień nie był łatwy dla piłkarzy oraz kibiców poz­nańskiego klubu. Lech odpadł z roz­gry­wek Pucharu Pol­s­ki i w tym sezonie będzie wal­czył jedynie o mis­tr­zost­wo Pol­s­ki. — Wiemy, jaki był tydzień. Huśtawka czekała na nas w szat­ni. Nie ma co ukry­wać, że dal­iśmy d*** z Miedz­ią. Nie tak to miało wyglą­dać. Musieliśmy odbu­dować zau­fanie kibiców oraz swo­je tylko i wyłącznie wygraną — sko­men­tował zeszło­ty­god­niowe wydarzenia “Kotor”.

W Ekstrak­lasie nie idzie Lechowi naj­gorzej. Kole­jorz wygrał w ostat­niej kole­jce z Ruchem Chorzów 4:2. Piłkarze pokaza­li charak­ter. Mimo tego, iż prze­gry­wali potrafili się pod­nieść i powal­czyć o koń­cowy sukces.- W lidze nie jest naj­gorzej. Nie tak to miało wyglą­dać. Liga pokaza­ła, że jed­nak może­my się liczyć. Zagral­iśmy fajny mecz, w dobrym tem­pie do ostat­niej min­u­ty — powiedzi­ał golkiper niebiesko-białych.

Lech nie zamierza spocząć na lau­rach. Przed lechi­ta­mi kilku­nas­tod­niowa prz­er­wa, jed­nak już 25 listopa­da poz­na­ni­a­cy zmierzą się z Cra­cov­ią, która w ostat­nim cza­sie bard­zo dobrze spisu­je się lidze — Cra­covia to sil­ny zespół, który potrafi grać w piłkę. Ma swój styl. W składzie jest kilku dobrych piłkarzy. Będzie to ciężkie spotkanie — oce­nia rywala Kotorowski.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.