27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
58dn.6godz.7min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kotorowski: Pozycja Bakero jest spokojna

Słabe wyni­ki osią­gane w ostat­nim cza­sie przez Lecha nie wróżą dobrze. – Nasza sytu­ac­ja jest skom­p­likowana – pod­kreśla Rafał Muraws­ki, który jest zda­nia, że „Kole­jorz” powinien skupić się na walce o europe­jskie puchary.

 

To właśnie powinien być nadrzęd­ny cel mis­trza Pol­s­ki w tym sezonie. Stra­ta punk­towa do Wisły z każdą kole­jką jest coraz więk­sza. — Nasza sytu­ac­ja jest na tyle skom­p­likowana, że czeka nas już tylko wal­ka o europe­jskie puchary – zauważa „Muraś”. — Nie może­my prze­chodz­ić ze skra­jnoś­ci w skra­jność. W dal­szym ciągu mamy szan­sę na awans do europe­js­kich pucharów zarówno z ligi, jak i Pucharu Pol­s­ki – doda­je Kuźma.

Lech nie potrafi wygrać od trzech spotkań. Zremisował ze Śląskiem Wrocław, Podbeskidziem Biel­sko-Biała, a w piątek prze­grał z Polonią Warsza­wa. - Mecze nie układa­ją się tak, jak­byśmy tego chcieli – zaz­nacza dru­gi tren­er „Kole­jorza”. — Braku­je nam więk­szej licz­by sytu­acji i bramek – komen­tu­je z kolei Murawski.

Coraz bardziej napię­ta atmos­fera wokół zespołu Jose Mari Bakero powodu­je, że mówi się o ewen­tu­al­nej zmi­an­ie tren­era. — Wyda­je mi się, że pozy­c­ja tren­era Bakero, bez wzglę­du na to co się ostat­nio dzieje, jest spoko­j­na i poprowadzi on Lecha do koń­ca sezonu. Nie należy się spodziewać ner­wowych ruchów – oce­nia sytu­ację Kotorowski.

W sobotę piłkarzy Lecha czeka spotkanie z Legią Warsza­wa, które bez wzglę­du na ligowe pozy­c­je i aspirac­je obu zespołów od zawsze elek­try­zowały kibiców. — Musimy skupić się na tym, co czeka nas w najbliższym meczu – mówi Kuź­ma. - Nie może­my zagłębi­ać się za bard­zo w to, co czeka nas w przyszłoś­ci. Najważniejszy jest kole­jny mecz – kończy.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.