02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.5godz.27min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kotorowski: Pozycja Bakero jest spokojna

Słabe wyni­ki osią­gane w ostat­nim cza­sie przez Lecha nie wróżą dobrze. – Nasza sytu­ac­ja jest skom­p­likowana – pod­kreśla Rafał Muraws­ki, który jest zda­nia, że „Kole­jorz” powinien skupić się na walce o europe­jskie puchary.

 

To właśnie powinien być nadrzęd­ny cel mis­trza Pol­s­ki w tym sezonie. Stra­ta punk­towa do Wisły z każdą kole­jką jest coraz więk­sza. — Nasza sytu­ac­ja jest na tyle skom­p­likowana, że czeka nas już tylko wal­ka o europe­jskie puchary – zauważa „Muraś”. — Nie może­my prze­chodz­ić ze skra­jnoś­ci w skra­jność. W dal­szym ciągu mamy szan­sę na awans do europe­js­kich pucharów zarówno z ligi, jak i Pucharu Pol­s­ki – doda­je Kuźma.

Lech nie potrafi wygrać od trzech spotkań. Zremisował ze Śląskiem Wrocław, Podbeskidziem Biel­sko-Biała, a w piątek prze­grał z Polonią Warsza­wa. - Mecze nie układa­ją się tak, jak­byśmy tego chcieli – zaz­nacza dru­gi tren­er „Kole­jorza”. — Braku­je nam więk­szej licz­by sytu­acji i bramek – komen­tu­je z kolei Murawski.

Coraz bardziej napię­ta atmos­fera wokół zespołu Jose Mari Bakero powodu­je, że mówi się o ewen­tu­al­nej zmi­an­ie tren­era. — Wyda­je mi się, że pozy­c­ja tren­era Bakero, bez wzglę­du na to co się ostat­nio dzieje, jest spoko­j­na i poprowadzi on Lecha do koń­ca sezonu. Nie należy się spodziewać ner­wowych ruchów – oce­nia sytu­ację Kotorowski.

W sobotę piłkarzy Lecha czeka spotkanie z Legią Warsza­wa, które bez wzglę­du na ligowe pozy­c­je i aspirac­je obu zespołów od zawsze elek­try­zowały kibiców. — Musimy skupić się na tym, co czeka nas w najbliższym meczu – mówi Kuź­ma. - Nie może­my zagłębi­ać się za bard­zo w to, co czeka nas w przyszłoś­ci. Najważniejszy jest kole­jny mecz – kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.