01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.20godz.12min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kotorowski: Presja na Legii jest olbrzymia

kotor kotorowski krzysztof — Tabela pokazu­je, że Legia będzie naszym najwięk­szym rywalem w walce o tytuł. Sprowadz­iła ciekawych zawod­ników, ale Lech błyskaw­icznie odpowiedzi­ał i sprowadz­ił piłkarzy, którzy umieją grać w piłkę i wzmoc­nią naszą drużynę. Nie moż­na jed­nak zapom­i­nać o Polonii czy Śląsku, te drużyny też będą się liczyły - oce­nia Krzysztof Kotorowski.

W opinii doświad­c­zonego bramkarza „Kole­jorza”, to Lech jest w lep­szej sytu­acji przed startem rundy wiosen­nej. – Zde­cy­dowanie bardziej wolimy atakować. Pres­ja na Legii jest olbrzymia. Mają pier­wsze miejsce i muszą je utrzy­mać przez całą rundę, a to nie będzie łatwe. Muszą się potknąć, mamy mecz bezpośred­ni, ale to za mało – zauważa piłkarz. – Nam została tylko liga, oni mają jeszcze Puchar Pol­s­ki. Musimy się skon­cen­trować na tych 15 spotka­ni­ach, będziemy wal­czyć z całych sił, aby tytuł trafił do nas – dodaje.

Pier­wszym rywalem Lecha w walce o mis­tr­zost­wo będzie Ruch Chorzów. - Musimy mieć takie samo nastaw­ie­nie jak w Kiel­cach, gdzie było bojowo. Tak samo musimy pode­jść ter­az. Nie może­my patrzeć na pogodę. Boisko na pewno będzie słabe, na takim też trenu­je­my, więc jesteśmy przy­go­towani i wiemy, czego się spodziewać — pod­kreśla „Kotor”.

Lechi­ci jed­nak nie mają wielu atutów po swo­jej stron­ie. Przy­na­jm­niej według his­torii. W Chor­zowie zawsze grało im się ciężko, co pokazu­je cho­ci­aż­by ostat­nia rywal­iza­c­ja na boisku najbliższego rywala. — Nie patrzę na statysty­ki. W tym sezonie też już je zła­mal­iśmy, gdy wygral­iśmy z Widzewem, gdzie dawno nie udało się zwyciężyć. Boisko wery­fiku­je wszys­tko, to będzie inny mecz niż ostat­nio. Jesteśmy bard­zo dobrze przy­go­towani pod wzglę­dem fizy­cznym i men­tal­nym. Statysty­ki nie będą miały znaczenia — uważa bramkarz.

Zapowia­da on jed­nocześnie, że kibice w niedzielę zobaczą inną drużynę niż w meczach sparingowych. — One mają to do siebie, że trenu­je się ustaw­ienia, pewne schematy, które moż­na wyko­rzys­tać w trak­cie rundy. Dla nas to było ważniejsze, niż wynik. Nie ma co się jed­nak uspraw­iedli­wiać, bo sparin­gi to też mecze, ale ma się do nich inne pode­jś­cie. Obiecu­ję, że z Ruchem będzie już inne — kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.